tarayıcı hakkında !!!

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,525
Google talkdan olabiliyor. Bazen youtubedende oluyor. Herhangi bir program üzerinden gmaile girmeyi denemişde olabilirsin. Veya telefondan her hangi bir programdan. Bir şey olmaz merak etme. Banada çin den giriş yapmaya çalıştın diye geliyordu :)

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
bence fake bir sayfa hayatımda Google den gelen bir msj ın böyle bir Türkçe ile yazıldığını görmedim.Hatta bana göre kesin fake alttaki cümleye bakar mısın hemen hesabını açıp şifreni sıfırla ilk defa böyle bir şey görüyorum genelde bana gelen mesajlarda şifrenizi sıfırlamak istiyorsan sıfırlama linkine tıklayınız tarzı şeyler yazıyordu.Ayrıca mantığa da aykırı hesabına girdiğinde şifreni değiştirmiş olursun sıfırlamış değil.Bence fake sil gitsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.