Tarayıcı Önerebilirmisiniz?

Rexin

Yeni üye
8 Mar 2019
4
0
İstanbul
Ben birçok tarayıcı gördüm ve aralarında hangisi iyi hangisi hızlı çözemedim bana acaba tarayıcı önerebilirmisiniz?
r5a7JP.jpg

Son düzenleme:

WhoHy

Üye
8 Şub 2019
156
2
İzmir
Operaöneririm gayet hızlı ve güvenli bende kullanıyorum +olarak geniş bir eklentiye sahip

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Merhaba,

Hız istiyorsan opera öneririm. Firefox da güzel eklentiler olduğu için deneyebilirsin. :)

2yr0n

Yeni üye
24 Şub 2019
30
0
Opera daha çok işine yarayacağına inanıyorum.Sevdiğim bir tarayıcı

euma3us

Yeni üye
20 Şub 2019
0
0
İstanbul
özgürlüğü refaha satma köle olma hekııır diyerekten Mozilla ve kendisinden büyük topluluğu tarafından geliştirilen Firefox u kesinlikle öneririm. Son güncellemelerde Firefox farkını görmeye başladık. Topluluk desteği her zaman her şeyden önemlidir.

24 Şub 2019
245
2
Google Chrome bence en iyisi ve ideali gerek tasarımı olsun gerek hızı olsun maxthon veya operayı da deneyebilirsin

KemalistGenc35

Yeni üye
2 Mar 2019
2
0
Mars
firefox,opera veya google chrome'u deneyebilirsin. microsoft, microsoft edge'yi çıkarsa da pek başarılı olmadı. internet explorer ise malumunuz aşırı yavaş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.