Tarayıcılar lütfen acil yardım

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
Selamun aleykum
ustalarım pc ye yeni format attım driverları falan yükledim herşey sorunsuz

fakat herhangi bir taracıya girip sekme acınca cpu ve ram ucuyor lütfen yardım edin

2 gb ram var 1 gb ekran kartı var fakat bunun bi donanımsal problemi yok

combofix ile tarattım olmadı bi virüs gibi bişey var ama cozemedim firefox chrome hangisi olursa hepsi deli gibi cpu ve ram yiyo tarayıcıyı kapatınca pc ucuyo

tarayıcı acıkken cpu %80 in altına ram 1.70 in altına düşmüyo kafayı yicem nasıl bi iş bu :s

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Yukarıda belirtiğim yöntemi deneyin.
Eğer hala aynı durumlar söz konusu ise daha farklı çözümler üretmeye çalışırız.
Geri bildirimi konu altından yapabilirsiniz.
Takipte olacağım.

orhann11

Yeni üye
13 Tem 2012
41
0
denedim yine aynı derecede kullanıyo

siz den bişey rica etsem bana güzel bi driver bulma programı önerebilirmisiniz bende sadece ekran kartı cdsi vardı onu yükledim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.