Tartışılan konular ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Voяtex

Üye
22 Kas 2021
195
74
Evdeyiz
Arkadaşlar forumda tartışılan konular Neden kapniyor ?
Yahu tartışmadan nasıl doğruya ulasicaz ?
Mantığı nedir yahu ?
Az önce bir arkadaşla bir konu hakkında tartışıyorduk konu kapandı veya o konu için ban yedim, arkadaş benim yazdıklarımdan beni yanlış anlamış, tam kendimi ifade edicem hoop dediğim oldu.
Tartışmak=kavga değildir, hani küfürler/hakaretler havada uçuşur tamamda yani... Bu nedir yahu.

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
g3sy0um.png

Merhabalar Moderatörler belirli seviyedeki tartışmaları bir işlem uygulamıyor. Forumdaki huzuru sağlamak için bu şekilde konuşmalara izin verilmiyor. Ayrıca İstediğiniz Kişiyle DM üzerinden tartışabilirsiniz. Konular aşırı uzamasın ki ihtiyacı olan kişilerin postları üstte kalsın.
Umarım Açıklayıcı Olmuştur.
İyi Forumlar!

Voяtex

Üye
22 Kas 2021
195
74
Evdeyiz
g3sy0um.png

Merhabalar Moderatörler belirli seviyedeki tartışmaları bir işlem uygulamıyor. Forumdaki huzuru sağlamak için bu şekilde konuşmalara izin verilmiyor. Ayrıca İstediğiniz Kişiyle DM üzerinden tartışabilirsiniz. Konular aşırı uzamasın ki ihtiyacı olan kişilerin postları üstte kalsın.
Umarım Açıklayıcı Olmuştur.
İyi Forumlar!
Ama hocam doğruyu sadece konuştuğum kişi anlıyor olacak, Diğerleri cevapsız kalmış olmaz mı?
Bazen arkadaşlar ciddi bir şekilde alakasız şeyler yazıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.