Tasarım Kulübü [ Alımlar Açık! ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
Eğitimi kim veriyor? İş alamında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Daha önce aldığınız işler neler? Portföyünüzü görebilir miyim?

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,937
5,819
[C*]
Eğitimi kim veriyor? İş alamında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Daha önce aldığınız işler neler? Portföyünüzü görebilir miyim?

1-) Verilecek olan eğitim konusuna göre hakim olan arkadaşım tarafından.

2-) Herbirimizin alanı birbirinden farklı olmakla birlikte çok uzman olmasak da temel seviyeden birkaç tık üstte olduğumuzu düşünmekte ve yeterli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

3-) Yine herbirimizin aldığı farklı işler var fakat bu sorunun kulüp ile pek bir bağlantısı yok.

4-) Portföy olarak herkesin ayrı ayrı oluşturmuş olduğu bir portföy yok fakat Tasarım Ekibi Çalışmaları bölümü referans alınabilir.

Verilecek eğitim, sizleri programlara temel düzeyde kullanabilir hale getirecektir. Daha sonrası sizlerin hayal gücü ve araştırmacı-ögrenimci kişiliğinize bağlı olacaktır.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
1-) Verilecek olan eğitim konusuna göre hakim olan arkadaşım tarafından.

2-) Herbirimizin alanı birbirinden farklı olmakla birlikte çok uzman olmasak da temel seviyeden birkaç tık üstte olduğumuzu düşünmekte ve yeterli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

3-) Yine herbirimizin aldığı farklı işler var fakat bu sorunun kulüp ile pek bir bağlantısı yok.

4-) Portföy olarak herkesin ayrı ayrı oluşturmuş olduğu bir portföy yok fakat Tasarım Ekibi Çalışmaları bölümü referans alınabilir.

Verilecek eğitim, sizleri programlara temel düzeyde kullanabilir hale getirecektir. Daha sonrası sizlerin hayal gücü ve araştırmacı-ögrenimci kişiliğinize bağlı olacaktır.
Sizin yetkinliğinizi biliyorum sorduğum soruları size göre değil kulübü kuran arkadaşlara göre sordum. Sorularımı eziklemek üzerine sorduğumu düşünüp siz cevapladınız bence. Lütfen kulüp yöneticisi ve eğitimi verecek arkadaşlar cevap versin. Udemy, youtube gibi platformlardan ne farkınız var?

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Sizin yetkinliğinizi biliyorum sorduğum soruları size göre değil kulübü kuran arkadaşlara göre sordum. Sorularımı eziklemek üzerine sorduğumu düşünüp siz cevapladınız bence. Lütfen kulüp yöneticisi ve eğitimi verecek arkadaşlar cevap versin. Udemy, youtube gibi platformlardan ne farkınız var?

Ben cevap vereyim, öncelikle bu kulübün kurulma amacı insanları grafik tasarım alanında geliştirmek. Udemy, YouTube gibi platformlarda verilen eğitimlerin hiçbirinde karşı görüş alamazsın, adam yapar sende aynısını yaparsın. Ama burada verdiğimiz eğitimler direk canlı kanlı eğitimler, ve insanların karşı görüş alabildiği eğitimler.

Diğer sorularını cevaplayayım, kulüpte sadece öğrenmek isteyenler değil öğretmek isteyenlerde mevcut, ben ve diğer eğitim vermek isteyen arkadaşlarda yapacak eğitim görevini.

2018 yılından beri grafik tasarım alanı üzerinde eğitimler alıyorum, 2 yıldır profesyonel olarak belli başlı freelance platformlarında profillerim mevcut, 2 yıllık freelance hayatımda yaptığım 200den fazla çalışma mevcut.

Portföy kısmına gelecek olursak, şuan kendi portföy sitemi kodlamaktayım, bittiğinde burada herkese açık olarak yayınlayacağım, istediğin tüm bilgilere oradan ulaşabileceksin.

Saygılarımla.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.