Tasarım Yapıyorum Nasıl Bilgisayar Toplamalıyım (Ucuz Yoldan)//Cem Adrian

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
5 aşşağı 3 yukarı Fiyatlar değişkenlik gösterebilir, benim önerimdir kişiden kişiye değişiklik gösterebilir :)

-AMD FX X8 8120 Soket AM3+ 3.1GHz 16MB Cache 32nm İşlemci

Birim Fiyatı; 578₺
Neden Bu Bileşeni Tercih Ettim;
Birden fazla yoğun uygulamayı hiç zorlanmadan kaldırabilmesi için

-COOLER MASTER ELITE RC-430 500W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Birim Fiyatı; 233₺
Kasa Boyutu ve Yapısı İşleve uygun olması

-WD 3.5" 500GB Caviar Blue 16MB Cache SATA 3.0 7200Rpm Harddisk

Birim Fiyatı;277₺
Disk kapasitesinin yüksek olmasından dolayı

-GT440 GDDR5 1GB 128Bit Nvida GeForce DX11 Ekran Kartı

Birim Fiyatı;307₺
Çizim programı kullanılacağı için yüksek performans sağlaması için

-MSI 990XA-GD55 AM3+ AMD 990X+SB950 DDR3 2133MHz(O.C) USB 3.0 Anakart

Birim Fiyatı;385₺
İşlemciye uyum sağlıyarak yüksek performans gösterecek olması

Toplam Fiyat Listesi;1.780₺​

Son düzenleme:
26 Mar 2016
62
0
Ekran Kartı haric diğerleri iyi
Tasarımla ugrasacaksan iyi bir görüntü olmak istersin bunun içinde 4GB Ekran Kartı tercih etmelisin bence...

Cesurkorkak

Yeni üye
15 Mar 2017
30
0
Haymana
Valla helal olsun uygun ve ucuz diğer konulara baktım adamlar 3 tane belirsiz malzemeye 1800 TL veriyor anlayamıyorum h.o kardeşim sen bu konuda baya ucuz ve iyiye kacmissin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.