Çözüldü Tasarım yapma hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Z3NOR

Yeni üye
2 Mar 2019
5
0
26
C:/
herkese merhaba. Çok istediğim ama bir türlü başaramadığım wgt tasarımları hakkında soru sormak istiyorum

Ben wgt tasarımları yapmak istiyorum ama nereden başlamalıyım. şuanda kendi çabımda ufak tefek yapıyorum ama daha pro yapmak istiyor insan. ayrıca tasarımlarda kullanılan arka planları nasıl temin edebilirim? teşekkürler

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Merhaba, youtube üzerinden wgt ile ilgili videoları izleyip videoda yapılanları yapmaya çalışın. Arkaplanları shutterstock gibi sitelerden veya yapacağınız tasarım halkında ingilizce kelimelerle arkaplanı google üzerinde aratabilirsin.

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SEITzAA0mfs[/ame] EĞİTİM BAŞLANGIÇ
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pwxdldAc7nQ[/ame] RESİM BİRLEŞTİRME
WGT Örnekleri

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
udemy den satrın alınıp paylaşılan grafik tasarım eğitimleri var onları bulup temel eğitim almanı öneririm gerisi gelecektir zaten wgt dediğin Grafik Tasarım dediğin hayal gücü ile olur temel eğitim yeterli olacaktır aksi halde bence başkalarınn hayal gücü ile üretilmiş eğitimleri alman iyi olmaz

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Youtube ve Udemy üzerinden kurslara bakabilirsiniz. Ayrıca forumdaki materyal paylaşımı bölümünden de materyal alabilirsiniz.

Z3NOR

Yeni üye
2 Mar 2019
5
0
26
C:/
Merhaba, youtube üzerinden wgt ile ilgili videoları izleyip videoda yapılanları yapmaya çalışın. Arkaplanları shutterstock gibi sitelerden veya yapacağınız tasarım halkında ingilizce kelimelerle arkaplanı google üzerinde aratabilirsin.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat bahsetmiş olduğunuz shutterstock sitesinden isteğime göre sonuç bulamadım

Youtube ve Udemy üzerinden kurslara bakabilirsiniz. Ayrıca forumdaki materyal paylaşımı bölümünden de materyal alabilirsiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederim, genel olarak forumların da wgt materyal paylaşım kategorileri gizli oluyor sadece o bölüm personeli görebiliyor malesef :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.