tasarım

Ucgen

Yeni üye
19 Ağu 2017
21
0
wp de site tasarladım ama pek yapamadım bana siteyi tam oturtturacak birisi varmı yardım edebılırmı ben bıtırıdım sıteyı sadece ana sayfa wb

tek isteğim duyru eklemem lazım herhangı bır yere guzel bir duyuru

Moderatör tarafında düzenlendi:

TCU

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
818
0
26
|<Mars>|
duyuru derken mesela benim sitemde var bi bak istersne beğenirsen yardımcı olayım oğuzhankaya.com dan bak mobil uyumlu mobildende bi bak beğenirsen yardımcıolayım.

Ucgen

Yeni üye
19 Ağu 2017
21
0
ben duyruyu hallettim senın kınede bakmak isterim ama tasarımı oturtmak istiyorum ana sayfa servıs bolumu ve iletişim bölümünü fln güzel bi şekilde tek yardımlık işim bu yardımcı olursanız sevınırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.