Tasarımlarım

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
League of Legends karakterleri üzerinde tasarım yapmayı severim. ve onlardan bir kaçı :)
GzknQ3.jpg

OMA8D4.jpg

-------------------------------------------------------------
Buda yabancı bir youtuber'a yaptığım tasarım
pPBMaa.jpg

--------------------------------------------------------------
Pk82kv.jpg

nMzlMl.jpg

o3GV12.jpg

LAk7RZ.jpg

GR60Py.jpg

d3Q63n.jpg

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
kardesim hazır elin degmiş youtube kanalım için kapat fotosu yaparsan iyi olur kanal adı:ALCATRAZ kanal içeriği: android pc fln

SiyahParke

Yeni üye
14 May 2016
34
0
kardesim hazır elin degmiş youtube kanalım için kapat fotosu yaparsan iyi olur kanal adı:ALCATRAZ kanal içeriği: android pc fln

Merhaba kardeşim. Ben konuda belirtmiştim League of Legends karakterlerine çizmekten zevk alıyorum diye yani diğer konulara hakim değilim pek. Oyun karakterlerine(sadece league of legends değil) tasarım yapmaktan ciddi anlamda zevk alıyorum. çünkü oyun karakterlerine konsept hazırlamak kolay ve eğlenceli oluyor. senin yaptırmak istediğin konuya hakim değildim fakat elimden gelen bu: (Umarım beğenirsin)
VYMBvy.jpg

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Grafik konusunda iyi olduğunu düşünüyorum bazı çalışmaları beraber yaparız bende senin gibi grafik konusundan çok zevk duyuyorum özellikle index yapmakta

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
Merhaba kardeşim. Ben konuda belirtmiştim League of Legends karakterlerine çizmekten zevk alıyorum diye yani diğer konulara hakim değilim pek. Oyun karakterlerine(sadece league of legends değil) tasarım yapmaktan ciddi anlamda zevk alıyorum. çünkü oyun karakterlerine konsept hazırlamak kolay ve eğlenceli oluyor. senin yaptırmak istediğin konuya hakim değildim fakat elimden gelen bu: (Umarım beğenirsin)
VYMBvy.jpg
Eyvalah kardesim eline sağlık cok guzel olmus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.