Tasarladığım örnek bir web sayfası

ensei tankado

Yeni üye
8 May 2014
47
0
post kasmamın nedeni özel mesaj atamıyor olmam. eski bir üyeyim ve eski hesabımın şifresini unuttum bende yeni açmak zorunda kaldım. black king e wifi şifre kırma programı ile ilgili bir soru soracağım ama özel mesaj kapalı bende mecburen bu yola başvurdum.

buda ona atacağım mesaj.
Selamlar abi, wifi şifre kırma programın ile ilgili, benim için büyük ama senin için küçük bir sorunum var.
program hata veriyor, bende videoya çekip youtube ye yüklerdim, bir bakarsan sevinirim.
Black-King Wifi şifre kırıcı garip bir hata. - YouTube

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
post kasmamın nedeni özel mesaj atamıyor olmam. eski bir üyeyim ve eski hesabımın şifresini unuttum bende yeni açmak zorunda kaldım. black king e wifi şifre kırma programı ile ilgili bir soru soracağım ama özel mesaj kapalı bende mecburen bu yola başvurdum.

buda ona atacağım mesaj.
Selamlar abi, wifi şifre kırma programın ile ilgili, benim için büyük ama senin için küçük bir sorunum var.
program hata veriyor, bende videoya çekip youtube ye yüklerdim, bir bakarsan sevinirim.
Black-King Wifi şifre kırıcı garip bir hata. - YouTube

kardeşim Black-King'e biraz zor özel mesaj atarsın :) Kutusu çok dolu diye gönderilemiyor diye hata veriyor arada bir. Bazen özel mesaj atılabiliyor sanırsam ama peki post kas ama şunu unutma ki forum kurallarına aykırı bir şey yapıyorsun. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.