Taşınabili Belleğime virüs girdi

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
Arkadaşlar taşınabilir belleğim de böyle bir virüs oluştu .Güvenli modda Windows Defender,,Kombofix,ve malwarebytesle tarattım bilgisyarda bir şey bulmadılar.Flash bellegin içinddekileri kopyalayıp biçimlendirdim ,sonra dosyaları geri attım ama yeniden virüs oluştu.yardımlarınızı bekliyorum

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
Hocam cmd ye M: yazin sonra attrib komutunu verin ardindan attrib -s-h-r-a komutunu yazin dosyalar gozukur .bat olnalari silin

hocam böyle böyle oldu bu komut görünmeyen dosyalar için galiba ama ben kısayola tıklayınca dosyaları görüyorum.
birde arama yerine .bat yazınca

bunları silersem sorun çözülürmü bir sıkıntı olurmu dosyalara

mrc2000

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
870
0

hocam böyle böyle oldu bu komut görünmeyen dosyalar için galiba ama ben kısayola tıklayınca dosyaları görüyorum.
birde arama yerine .bat yazınca

bunları silersem sorun çözülürmü bir sıkıntı olurmu dosyalara

Hocam su sekilde deneyin attrib -s -h -r -a bide silseniz bisi olmaz hocam hepsi .bat uzantili zaten

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
NTFS olarak biçimlendir dosyalar önemlisye yedeğini al önce
sonra silinmiş olacak çıkarılabili disk'e tıkla klasör boş yazacak
Yeni klasör oluştur adını Login yap
Login Klasörü içine Dosyalar diye bir klasör hazırla
Dosyalarını dosyalarım kısmına at
Daha da girmez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.