taşınabilir disk gözükmüyor???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aboalper

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
569
0
Stormax 160 gb taşınabilir disk aldım.vista yüklü bilgisayarıma bağladığımda sürücüsü otomatik olarak yükleniyor ve kullanıma hazır olduğunu söylüyor.Ancak bilgisayarıma girdiğimde göremiyorum.Aygıt yöneticisinde gözüküyor ve problemsiz çalıştığını söylüyor.Alttada gördüğünüz gibi
FUJITSU MHY2160BH USB Device (160 GB, 5400 RPM, SATA) olarak gözüküyor.ne yapmalıyım...???

Depolama :

IDE denetleyici AMD PCI IDE Controller

IDE denetleyici AMD SATA Controller(Native IDE Mode)

Depolama denetleyici Microsoft iSCSI Başlatıcısı

Disk Sürücüsü FUJITSU MHY2160BH USB Device (160 GB, 5400 RPM, SATA)

Disk Sürücüsü Hitachi HTS541612J9SA00 ATA Device (120 GB, 5400 RPM, SATA)

Optik Sürücü MATSHITA DVD-RAM UJ-861H ATA Device

SMART Sabit Disk Durumu OK

aboalper

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
569
0
teşekkürler 3333.problemi çözdüm.aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.