tavsiye

cyberking

Yeni üye
27 Ara 2005
45
0
biz türküz
arkadaşlar bu sitede olan kimsenin üzülmemesi için başımdan geçen we kanıtlanmış birşeyi anlatacağım!

Arkadaşlar ben 4 aydır bi kızla çıkıodum we benim yaşımda 4 ay bi kızla çıkmak ciddi bi olay yani:D Neyse ben kızı 5 kere bıraktım 6 kere barıştık we kız çok sewiodu...(Bu arada kızla çıktığımızı kimse bilmiodu çünkü kız benden küçüktü laf olur die kimseye sölemioduk.)Anladığınız gibi kaçan kowalanır modundaydım.Neyse o zamanda 10 günde 13 sınawım wardı we resmen bunalımdaydım telefonum tamirdeydi mesaj falan hiç bişi okuyamadım.Perşembe günü kız geldi we bana ayrılmak istiorm dedi bende ok diyip yürüdüm ama yıkılmıştım bi anda ne değişmişti?Sonradan öğrendim ki eski sewgilisiyle çıkıyo o çocuu döwmedim ama döwmekten beter ettim bu hayattaki en kötü duyguyu yaşatiorm ewinde bile korkuyla oturuyo!Uzun lafın kısası bi laf wardır kaçan kowalanır yasa sewen s*k*lir s*ken sewilir bi yere kadar doğru ama ayarını iyi yamak lazım.Millet eğer kızsı gerçekten sewiosanız ayarını iyi tutturun yada kızla konuşun ben senden kaçmak istemiorm istediğim gibi yaşamak istiorm bazı şeyleri diyin kız kabul edicektir bunları yaparsanız daha mulu olursunuz çünkü kaça kaça sonunda biri ona ilgi gösterir we ona gider hayat bu kızı elinizde tutmayı bilin.
bütün tht'lilere kendi hayatımdan bir armağan kardeşlerime feda olsun!
not:15 yaşındayım(siz sormadan söyliyeyim)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.