Teamspeak 3 Hack Bilen Yokmu ? [2. yardım talebim ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
Arkadaşlar teamspeak hack bilen yoqmu öğretebilicek Yönlendirebilicek yardımcı olucak kimse yoqmu ?

edit;Mrt Krblt

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
maşallah çok güzel demişsin ama ip saldrmn için en 5-6 kişi lazım+adamlar en 40 yaşında adamlar ve hepside bilinçli adamlar keyloger atmak o kadar kolay değil !!

gidipte 300-500 kişilik servera saldırı yaparsanız evet 6-7 kişi gerekir ancak basit 40lık 60lık serverlara dalarsanız.netiniz hızlıysa pcnizde kasmassa serverı kitlersiniz.bize işimizi öğretme kardeşim :) daha önce kendim 60lık serverda denedim ve server çöktü.5 dkka saldırı yapıp çökmedi dien arkadaşlardansın sanırım.dediğim gibi pcniz iyiyse ve netinizde hızlıysa halldersiniz.tek başınıza.ayrıca keylog atmak ztn kolay diil bunu hepimizi biliyoruz.sosyall mühendisliğini kullanırsan halldersin.

Ip üzerinden saldırma konusuna gelirsek sitede azcık bak azcık araştrma yap görürsün :)

TheTing

Üye
30 Kas 2011
140
0
gidipte 300-500 kişilik servera saldırı yaparsanız evet 6-7 kişi gerekir ancak basit 40lık 60lık serverlara dalarsanız.netiniz hızlıysa pcnizde kasmassa serverı kitlersiniz.bize işimizi öğretme kardeşim :) daha önce kendim 60lık serverda denedim ve server çöktü.5 dkka saldırı yapıp çökmedi dien arkadaşlardansın sanırım.dediğim gibi pcniz iyiyse ve netinizde hızlıysa halldersiniz.tek başınıza.ayrıca keylog atmak ztn kolay diil bunu hepimizi biliyoruz.sosyall mühendisliğini kullanırsan halldersin.

Ip üzerinden saldırma konusuna gelirsek sitede azcık bak azcık araştrma yap görürsün :)

Oynadığımız oyunlar çocuk oyunları değil milyarlar yatırılan oyun tabi ki 40 lık ya da 60 lık serverler değil ben kalıcı birşeyler arıyorum yani tek kullanımda işe yarıcak şeyler yoqsa desire sağolsun ddos önerdi ama tek başıma yapabileceğim şeyler arıyorum zaman ayırdığın için sağol !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.