Teamspeak Hk. Yardım

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
Arkadaşlar ts ye girdiğimd (Aynı IP ile maksimum giriş sayısına ulaşıldı) hatası alıp düşüyorum ya bide google aradabir internet gidip geliyor birinin ts sinde dolaşıyordum adam herhalde bana birşey yaptı arkadaşlar acil tardım edin!!!

AlphaVT

Üye
20 Şub 2016
127
0
kardeşim büyük ihtimalle sorunun şudur internetine başka biri bağlanıyordur ts3 te aynı ip den girilen kullanıcı sayısı sınırlanmıştır.
internet kesilmesine gelince fazla kişi girdiği için bağlantı zayıflamış olabilir.

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
kardeşim büyük ihtimalle sorunun şudur internetine başka biri bağlanıyordur ts3 te aynı ip den girilen kullanıcı sayısı sınırlanmıştır.
internet kesilmesine gelince fazla kişi girdiği için bağlantı zayıflamış olabilir.

hayır kardeşim şimdiye kadar öyle birşey hiç olmadı bir tane ts ye girdim sonra adam bana birşey yaptı bana dedi birdaha yapmam ne yaptığını sordum ama birşey söylemedi ve güldü sonra tekrar yaptı

AlphaVT

Üye
20 Şub 2016
127
0
kardeşim bak şunu söylüyorum tsden sana dos atsada modemi kapatıp açman yeterli olur.
2. hata çok kez girmeyi denemişindir yada max. kullanıcı sayısında kullanıcı ile girmişsindir. başka bir açıklaması olacağını zannetmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.