TeamSpeak Sunucu Satışı Hakkında

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Merhabalar Abilerim Kardeşlerim Allah İçin Bu Konuda Birisi Yardım Etsin.

Şimdi şöyle bir site buldum mail-şifre yazarak kaydoluyorsun ve sana bedavadan ts3 veriyor amaaaa banner icon perm vs. yetkilerin var öyle resimde freets3 felan yazmıyor ve aynı gün içinde mesela adam geliyor sunucuna diyorki query veremmi istionmu veriyo 500 kişilik yapıyor birde ts yi bende bu adamın işini yapmak istiyorum ama nasıl olacak bu iş. yani sunucuyu nereden vereceğim bu paneli nerden kurabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, tam olarak hangi panel ? YatQA var, bir de web panel oluyor ki onlar için para ödemeniz gerekiyor. Günümüzde Discord'un çıkmasıyla maalesef TS3 devri kapanıyor, aynı zamanda ts3 lisans sistemini katılaştırdığı için satış yapamayabilirsiniz, reklam çıkmanız gerekir.

Panel için de YatQA ile AdminServerQuery yetkisi verebilirsiniz.

27 Ocak 2019
183
0
Merhabalar Abilerim Kardeşlerim Allah İçin Bu Konuda Birisi Yardım Etsin.

Şimdi şöyle bir site buldum mail-şifre yazarak kaydoluyorsun ve sana bedavadan ts3 veriyor amaaaa banner icon perm vs. yetkilerin var öyle resimde freets3 felan yazmıyor ve aynı gün içinde mesela adam geliyor sunucuna diyorki query veremmi istionmu veriyo 500 kişilik yapıyor birde ts yi bende bu adamın işini yapmak istiyorum ama nasıl olacak bu iş. yani sunucuyu nereden vereceğim bu paneli nerden kurabilirim.

Kardeşim bana özelden ulaşırsan sana yardımcı olurum

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın Pentago

Ts3 sunucusu açabilmek için öncelikle web paneli (Yatqa panel kullanabilirsin ancak müşterilere vermen onların kullanımı açısından zor olacaktır.)kurabileceğin bir domain + hosting daha sonrasında satışını yapacağınız sunucuyu açabilmek için ddos korumalı bir vds/vps gerekmektedir. bunları bulduktan sonra internet üzerinden lodscript yazarak kolaylıkta ts3 kurabileceğin script bulabilirsin ancak Pala komutanın söyledigi gibi yeni sesli iletişim programları çıkmaya başladığı için ts3 ömrü yavaş yavaş sona eriyor.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.