Tehdit Edilen Kız

2031

Yeni üye
25 Şub 2019
21
0
Selamünaleyküm. Bi konuda yardımınızı almak istiyorum. Bi kız arkadaşımız var. Bu arkadaşımız zamanında bi çocukla tanışmış ama sonra çocuğun ne kadar psikopat biri olduğunu anlayınca vazgeçmişti, ama çocuk bunun peşini bırakmadı. Musallat oldu kıza. Sürekli yolunu kesti, tehdit etti, sokak ortasında dövdü. Eğer benden ayrılırsan ailene sevgili olduğumuzu söylerim. Elimde mesajlar, konuşurken aldığım ses kayıtları, birlikte çekilmiş fotoğraflarımız falan var şeklinde tehditleri vardı. Kız da baba korkusundan kimseye bişey anlatamamış. Ben bunu bi şekilde öğrendim. Kız benim yakın arkadaşımdı. Dershaneye, okula falan giderken ben de yanında gidiyordum. Önünü kesip, tehditler savurup kızı dövmesin diye ki yapmadığı şey değildi. Bu çocuk bi gün bizi beraber gördü. Kızın ailesine ulaştı. Yalan yanlış bir sürü şey söyledi. Kızınız yıllardır benim sevgilim bunlar da fotoğraflarımız diye mesaj attı. Bunların dışında ben kızınıza çok masraf yaptım. Kızınızla beraber oldum. Elimde videolar var falan diye bir sürü şey söyledi. Hepsi bariz yalandı. Elinde de bişey yoktu. Kızın babası bu çocuğa inandı. Üniversite sınavına hazırlanmakta olan kızı okuldan alıp eve kapattı. Kız yaklaşık 1 yıldır hiçbir şekilde dışarı çıkamıyor. Ölüm kokan tehdit mesajlarını babasına göstermesine rağmen yine de babası hiçbir şey yapmadı kızını okuldan alıp eve kapatmak dışında. O mesajı bulamadım fakat emine bulut olayından sonra kıza sonun emine bulut diye mesajlar atmaya başladı. Ben bu çocuğa mesaj attım. Kesinlikle ama kesinlikle yanlış anlaşılmasın ırkçılık yapmıyorum. Bu çocuk kürt. Bana kürtler dağda yaşar, seni öldürürüm. Aşiret ağamızın yanına gidecem, artık keleşlerin konuşma vakti diye mesajlar attı. Bu mesajlar elimde mevcut. Emniyete başvurursam bişeyler yaparlar mı acaba ? Doğrusu pek ümidim yok.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Bu konuyu açmakla kaybettiğin zaman boşa hiç durmadan şuan kalk git elindeki kanıtların ile şikayet et,kimse kimsenin köpeği değil ailesininde o kızı eve kapatmaya hakkı yok çocuğu ayrı kızın ailesini ayrı dava etmelisin.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Emniyete gidip çocuğun zorbalıkta bulunduğunu ve terörle bağlantısı olduğunu düşünüyorsanız terörle mücadele ekiplerine dilekçe vererek işlem başlatabilirsiniz, korku veya endişeniz olmasın böyle durumlarda kimliğiniz gizli tutulur size de bir zarar gelmez.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Emniyete git Taciz zorbalıkdan şikayette bulunun + çocuğu da terorist olarak şikayet et işte tehtit mesajları vs hepsinin ss al yedekle terorle mücadeleye Elindeki kanıtları vs bildir Kimse kimsenin kölesi değil

Son düzenleme:

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,915
0
Adalet ''SÖZDE'' Mülkün temeli... pek iç açıcı gelmesede karakol senın tek çaren. karakola git yaşın büyük degilse bir büyügünle git. ama karakolda tamam deyip dikkate almıyorlar. not keleşle gelip bam bam sıkamaz daha sorsan mm nedir bilmez sana caka satmıs yanı sıkmıs , ailedeki erkek büyüklerine anlat konuyu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.