Tehdit ediliyorum!

killmatch

Üye
22 Mar 2019
88
0
İstanbul
Merhaba sayın THT üyeleri ben killmatch. Bu konumda sizlere birşey danışacağım.

Arkadaşımın instagram hesabına kısa bir süre önce izmirden giriş yapıldı. Ve ardından fake bir hesaptan tehdit içerikli mesajlar almaya başladı. Ayrıca şifreyi de değiştiremiyor.

Aynısı yıllar önce bana da olmuştu. Ama başka bir sitenin üyeliğinde oldu. Şifre değiştirilmiyordu değişse de Şifrem değiştiğinde ona da gidiyordu. O tarz birşey bu da. Yardımcı olabilir misiniz???

Şimdiden teşekkürler.

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Merhaba bir başka internet, telefon-bilgisayar üzerinden hesabınızın şifresini değiştiriniz ayrıca e-mail ve telefon numaranızı doğrulayın.Eğer hala devam ediyorsa karakola gidip bu konu hakkın da şikayetçi olabilirsiniz.

Qyxius

Yeni üye
17 Mar 2019
26
2
Merhaba sayın THT üyeleri ben killmatch. Bu konumda sizlere birşey danışacağım.

Arkadaşımın instagram hesabına kısa bir süre önce izmirden giriş yapıldı. Ve ardından fake bir hesaptan tehdit içerikli mesajlar almaya başladı. Ayrıca şifreyi de değiştiremiyor.

Aynısı yıllar önce bana da olmuştu. Ama başka bir sitenin üyeliğinde oldu. Şifre değiştirilmiyordu değişse de Şifrem değiştiğinde ona da gidiyordu. O tarz birşey bu da. Yardımcı olabilir misiniz???

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba killmatch,

En yakın polis karakoluna gidip beni sosyal medya üzerinden tehtid ediyorlar de şikayetçi ol en güncel olayda polisler sizinle iletişim sağlarlar saten iyi forumlar dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.