Tehtid edildim

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
Bugün bir kendini hacker sana 5-6 çocuk oyunda benle tartıştı knight online da skype çağırdılar biz hackerız falan bilmem ne dediler bana biton şey ettiler bende dedimki hackleyin ozaman dedim sonra birini çağırdılar bunlar işte hacker grubuymuş falan filan dost grubları falan varmış dediklerki senin bilgisayarını hacklicez ip adresimi nerde oturduğumu falan attılar ben şimdi bunlardan nasıl intikam alabilirim veya bi yardım edicek varmı ?
 

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Ara Polisle konuş , yada büyük olgun sesi kalın bir arkadaşını ara , polismiş gibi onunla konuş , ses kaydını al arka plana polis telsizinide açmayı unutma.. Sonra skype'dan at..

Büyük ihtimalle Yalvaracaklardır..

(Konu Yeri yanlış , yardım merkezine açmalıydın)
 

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Cidden THT forumuna alımların açılmasını bu yüzden istemiyorum :)

hqdefault.jpg
 

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
Beyler ben yanlış anlattım gailba ben zaten o ipmi değiştirmeyi onun ipsini falan almayı biliyorum hani ne yapsam bunların gözünü korkutabilirim trojan falan atmayı düşündümde sonra uğraşmak istemedim ne yapsam uğraşmayı keserler benle
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.