tek kullanımlık mail

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
merhaba instagrama fake birisi tek kullanımlık sifre ile kayıt olmuş mail bulursam hesaba erısım saglıyabılırım ama maıl bulamıyorum nasıl bulabılırım sm işe yaramadı oluşabilecek bütün kombınasyonlu mailleri hazırladım ama check yapamıyorum site veyahut program bulamadım bulduklarım ise calısmıyor 15 bin yakın mail adresi

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
malesef denedim fakat bir yolu var oda su sekılde 14 bin tane olasılık var 14 binden 1 tanesi o fake hesaba aıt yüzde 100 eminim kombınasyonu yaptım ve butun maıl adreslerı txt seklınde duruyor ve mesela kaydol kısmında onay ısareti oluyor ve carpı yanı carpı kullanılıyor demek oluyor bildiginiz üzre ve 14 binden en fazla 4-5 tanesı kullanılıyor ama hangileri bilemiyorum bunu kaydol kısmından otamatık nasıl denettırebılırım ve carpı olunca durmasını saglayabılırım

MercyEx

Üye
8 Nis 2021
69
8
Bursa
malesef denedim fakat bir yolu var oda su sekılde 14 bin tane olasılık var 14 binden 1 tanesi o fake hesaba aıt yüzde 100 eminim kombınasyonu yaptım ve butun maıl adreslerı txt seklınde duruyor ve mesela kaydol kısmında onay ısareti oluyor ve carpı yanı carpı kullanılıyor demek oluyor bildiginiz üzre ve 14 binden en fazla 4-5 tanesı kullanılıyor ama hangileri bilemiyorum bunu kaydol kısmından otamatık nasıl denettırebılırım ve carpı olunca durmasını saglayabılırım
Merhaba,
Instagram'da üye olurken süreli mail (temp mail vb siteler)kullandıysan geri gelme ihtimali yok diye biliyorum.

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
merhaba kullanılan tek kullanımlık sitede kendiniz de mail adresi belirliyebılıyorsunuz yanı maılı ogrenırsem oradan kendım o maılı yazdıgımda sifreyi unuttum kısmına gelince mail bana gelicek hesaba erısım saglıyabılırım ama dedıgım gıbı 14 bıne yakın kombbınasyon var ve hangısınde instagram kayıtlı bılemıyorum otamatık nasıl denettirebilirim

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Merhaba, denetleyemezsin. O maillerle kim bilir kaş tane hesap açılmıştır. Ayrıca o kişinin hangi mail sağlayıcı ile hesap açtığını nerden biliyorsun? Bir sürü olasılık var.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
zenmap ve ya osintgram ile hesap adını girerek mail adresine erişebilirsin

sonra kurban hakkında buralarda edindiğin bilgileri topla amacına göre daha çok bilgiye erişmek için burdaki anektar kelimeler sayesinde kurban hakkında daha çok bilgi edin basit bir örnek veryim:

insta kullananlar aynaya doğru tlfn larını tutarak foto çeker( adetten sanırım :) ) burdan tlfn un apple mi android mi olduğuna ulaşabilirsin ve met@sploit ile ona göre exploit seçersin vs.

en kolay senaryo haveıbeenpwned sitesine gir maili gir eğer önceden hacklenmişse deep web den direk parolayı alabilirsin

bu senaryolar senin profesyonelliğine göre değişir alternatif senaryolar yazmayı unutma bazen terslikler olabilior kurbanın gözünü bağla kesileceğini anlamasın :)

iyi forumlar..

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
Sizlere şöyle söyleyeyim hesap mohmaldan kurulmuş ve şifremi unuttum dediğimde ilk ve son hanesi gözüküyor mohmsl 10 haneli mailler kullanıyor geriye 8 hane kaldı ve mohmsl 1234567890abcdef harfleri dışında bir harf kullanmıyor zaten ilk ve son hanesini biliyorum mail adresinin ortadaki ,8 haneyi oluşabilecek bütün harfl kombinasyonu yaptım 14 bin 870 adet çıktı ama bunlardan hangisi o hesaba ait tek tek deneyemem bunu nasıl bulabilirim

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
Anlamadınız sorunu herhalde tek kullanımlık mail ile açılmış bir fake hesap var amacım onu bulmak o ve girmek hesaba maili bulursam görebiliyorum a******b@ diye bir mail adresi oluşabilecek bütün kombinasyonları denedim elimde 14.570 tane mail adresi var ama hangisi o hesaba ait onu bulmak istiyorum elle tek tek deneyemiyecegim için otomatik denemek için neler yapabilirim veyahut başka hangi yöntemle hangisine ait bir ınstagram hesabı var onu bulabilirim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.