Teker Teker Upload Yapıp Yorulmayın Tek Tıkla 5 Tane Siteye Upload Yapın

lWarL0cKl

Üye
31 Ağu 2009
156
0
Beyler Bu Sitede Ayarları Yazıyoruz Herkesin Yapabileceği Gibi Açıklama Yapmıyorum Ama Cok Isinize Yarayacak Bir Site Buyrun Lafı Fazla Uzatmayalım Tek Tıkla Sectiğinz 5 Siteye Upload Yapıo
Buyrun Link
https://tik.lat/PRFXW

Beyler Isinize Yaradıysa Bir Tessekur Edin!!!!

Bu arada Adminlerden Ozur Diliyorum konuyu nereye acayım bilemedim Yanlış yere actıysan cok ozur dilerim

EMEGE SAYGI
TURK HACK TEAM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.