Teknoloji Sitesi Kurmayı Düşünüyorum , Ne kadar Etkili Olur ?

myhacker02

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
896
2
Sağlam içerikli bir teknoloji sitesi kurmak istiyorum. Ve bunun üzerinden para kazanmak istiyorum . Sizce nerden başlamalıyım ? Tavsiyeleriniz nelerdir ? Önerebileceğiniz Alan adı veya tema var mı ? Teşekkürler iyi forumlar.

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
ZİRVEDE bu kadar yüksek firmalar varken senin bi otorite kurman çok zor bu insanlar işleri profesyonel yapıyor.geniş bir ofise kayıt alanlarına her türlü şeye sahipler üstelik tek kişi uğraşak çabalaman güzel ama bu tür bi otorite kuran bir firma zaten 20 30 kişilik bir kategori ekibine sahip 20 30 kişiye maaş bağlayabilicekmisin ki ? herşeyi geçtik sürekli devamlılık var sitede sürekli yeni bir bilgi tek başına hiç kalkmadan ne kadar çalışabilirsinki ?

neyse kısaca ben çok zor diyorum yukarda yazdıklarımı kesinlikle okumanı tavsiye ederim.

İYİ FORUMLAR

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Boşuna masraf yaparsın kaç kişiye uzun uzun anlattım ama anlamıyorlar , sen aç sonrada bir ay sonra bana hak verirsin.

Not : Site açmak büyütmek iyi yerlere gelmek site hacklemekten daha zordur.

myhacker02

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
896
2
ZİRVEDE bu kadar yüksek firmalar varken senin bi otorite kurman çok zor bu insanlar işleri profesyonel yapıyor.geniş bir ofise kayıt alanlarına her türlü şeye sahipler üstelik tek kişi uğraşak çabalaman güzel ama bu tür bi otorite kuran bir firma zaten 20 30 kişilik bir kategori ekibine sahip 20 30 kişiye maaş bağlayabilicekmisin ki ? herşeyi geçtik sürekli devamlılık var sitede sürekli yeni bir bilgi tek başına hiç kalkmadan ne kadar çalışabilirsinki ?

neyse kısaca ben çok zor diyorum yukarda yazdıklarımı kesinlikle okumanı tavsiye ederim.

İYİ FORUMLAR

Boşuna masraf yaparsın kaç kişiye uzun uzun anlattım ama anlamıyorlar , sen aç sonrada bir ay sonra bana hak verirsin.

Not : Site açmak büyütmek iyi yerlere gelmek site hacklemekten daha zordur.

Haklısınız aslında şuanda piyasada birçok teknoloji sitesi var. Tutması çok zor. Düşüncelerinizi paylaştığınız için Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.