Tekrardan Merhaba Dostlarım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4ndofG0d

Yeni üye
3 Şub 2019
13
0
Everywhere
Merhabalar dostlarım.Eski bir THT üyesiyim.Hacker değilim Carderım.Vulnerability'de,Anonymity'de ve pentesting'de üst düzey bilgiye sahibim(sertifikalı profesyonel) .Deep web'de ticaret yapıyordum fakat artık yeterince kazandım ve carderlığı bıraktım.Hacktivist bir Blackhat olma yoluna yöneldim daha yeni yeni açılıyorum temelim,ilgim var fakat orta düzey bir bilgi sahibi bile değilim.Daha önce 3 gruba katıldım ama hep hainliğe uğradım ve eski toprağıma geri dönme kararı aldım :gülenyüz .Tekrar aranızda olmaktan gurur duyuyorum herkese iyi forumlar diliyorum:eek:pcuk1

H4ndofG0d

Yeni üye
3 Şub 2019
13
0
Everywhere
Hocam sadece merak deeb web den ne kadar kazandınız aylık

merhabalar.Arkadaşımızın dediği gibi düzenli bir gelir elde etmiyordum.Ayrıca bu durum sizin ne kadar çok iş yaptığınıza ve hangi işi neye göre yaptığınıza göre değişir.Ben sadece carding yapmadım.Temel paranın çoğunluğu carding'deydi evet ama çok fazla sayıda iş de yaptım buna BTC mining de dahil ama ginede bir sayi istersen elde ettiğim en büyük gelir bir ay başına 5500 dolardı.Hiç çaba sarf etmeden az iş yaparak geçirdiğim bir ay olmuştu ve 342 dolar gibi bir gelir elde ettim.Gelir diyorum çünkü bazı işlerin ödemeleride mevcut.Örneğin BTC mining'deki elektrik olayları gibi.Tabi ben onuda bir yolunu bulup çözmüştüm :gozkirpan.Başka sorunuz var ise zevkle yardımcı olurum iyi forumlar.

ProMen

Üye
15 Eyl 2018
188
0
merhabalar.Arkadaşımızın dediği gibi düzenli bir gelir elde etmiyordum.Ayrıca bu durum sizin ne kadar çok iş yaptığınıza ve hangi işi neye göre yaptığınıza göre değişir.Ben sadece carding yapmadım.Temel paranın çoğunluğu carding'deydi evet ama çok fazla sayıda iş de yaptım buna BTC mining de dahil ama ginede bir sayi istersen elde ettiğim en büyük gelir bir ay başına 5500 dolardı.Hiç çaba sarf etmeden az iş yaparak geçirdiğim bir ay olmuştu ve 342 dolar gibi bir gelir elde ettim.Gelir diyorum çünkü bazı işlerin ödemeleride mevcut.Örneğin BTC mining'deki elektrik olayları gibi.Tabi ben onuda bir yolunu bulup çözmüştüm :gozkirpan.Başka sorunuz var ise zevkle yardımcı olurum iyi forumlar.

Miningden bahsedermisin dostum miningi bulut sunucuları üzerinden mi yaptın nerden yaptın ne kadar kazandın

H4ndofG0d

Yeni üye
3 Şub 2019
13
0
Everywhere
Miningden bahsedermisin dostum miningi bulut sunucuları üzerinden mi yaptın nerden yaptın ne kadar kazandın

Merhabalar dostum .Sonradan gördüm lütfen kusuruma bakmayınız.Deep web işinden bahsedersek çok para kazanmam için tek başıma yeterli değildim ve bir ekip kurdum (hainlik olayı burda oldu).Ekip tam 4+1(ben) kişiydi ikisini reelde tanıdım biri en yakın dostumdu.Herkese ayrı bir iş adamıştık benimki labaratuvar ortamını kurmak,Anonymity,Carding ve cc basmak gibi işlerdi.Mining'i pek bilmiyordum ve beni ilgilendirmiyordu çok bana çekici gelmiyordu .reelden tanıştığımız 2. kişiye adamıştık onu.O bu işlerde iyiydi çünkü amcasıda mining ile uğraşmış.Ben o konuda sadece elektrik işini hallettim okadar.Fakat bildiğim bir bilgi antminer s9 kullanıyorduk ilk başta 2 tane vardı sonrasında 3'e çıkardık.tabi herkes iş yapıp parayı ona veriyor oda miner alıp upgrade'liyordu daha fazla BTC mininglemenin yollarını arardı.parayı'da blockchain üzerinden hepimize eşit dağıtırdı.Ben hep daha fazla labaratuvar ortamını geliştirmek ve anonymleşmek için kullanırdım.Öbürleri naptılar neler aldılar çok hatırlamam söylemezdik zaten söylenenleri de getirir bakardık yapardık.Çok eski zamanlar değil zaten bu anlattıklarım.Mining işi hala cazibeli gelmiyor bana .Şey diğerbilirsin sen carder değilmisin BTC çalmıyormuydun bu işleri bilmen gerekirdi.BTC konusu cüzdana ulaşma yeterli olurdu gerisi beni çok ilgilendirmezdi çünkü BTC çalmak gerçekten cc ve pp çalmaya göre biraz daha zahmetliydi ama ben zaten cc ve pp 'den yeterince kazanıyordum.CC basma işine gelirsek o okadar zor değildi zaten filmlerde bile taktiklerini veriyorlardı.İlk zamanlar künye yazma makinesi ile yapardık ve (filmden gördüğüm taktik ) türkiye içinde dergilerin içine yerleştirerek satıyorduk.Şimdi bazıları'da şey der ya yalan atıyor bu doğru bir şey olsa buraya neden yazsın burda böyle bir adamın ne işi var.Bunlara hiç cevap vermek istemem ama eskiden yaptığım bu işi kanıtlama veya ispatlama şansı imkansıza yakın.Her şeyi yok ettik (HER ŞEYİ).Adı üstünde eski bıraktım yapmıyorum o yüzden eski toprağıma THT'ye döndüm.Burdan yazmış olmam kessinlikle hiçbir kanıt değil zaten Türk sitelerine bir kere bile saldırmadık.Ayrıca böyle bilgilerimi paylaşmak beni rahatlatıyor.Artık emekliye ayrıldım sayılır zaten :) . Umarım yararlı olur sana Okuduğunuz için teşşekür ederim iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.