Tekrardan Merhaba

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Eskiden bu forumda çok takılırdım. Ancak haksız yere yediğim bir ban yüzünden bırakmıştım. Aslında iyi de oldu. Ergen, lise zamanlarımdı. Eski mesajlarıma bakınca bunu daha iyi anladım. :)

Tekrar dönmemin sebebi, kendimi mesleğimde geliştirmek istiyorum. Bilgisayar Mühendisiyim ve bu tür forumlara, internet güvenliği ve kodlama amacıyla üye oluyorum.

Üyelikler kapalıymış şu an. Eğer açık olsaydı yeni üyelik alacaktım. Eğer yakın zamanda açılırsa bu hesabı tamamen kapattırıp yeni üyeliğimi alırım. :)

Eskisi kadar aktif olur muyum bilmiyorum. Zaten dediğim gibi tek amacım sadece mesleki alan. Kodlamayı ana ders, internet güvenliğini ise seçmeli ders olarak alıyorum. Hadi bakalım moroton başlasın. :) İnşallah mutlu ayrılırım burdan. :)

Sağlıcakla kalınız...

lynn

Üye
7 Tem 2007
53
0
Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "İlim talebi için yola çıkan kimse dönünceye kadar Allah yolundadır."

Tirmizi, İlim 2, (2649); İbnu Mace, Mukaddime 17, (227).

lynn

Üye
7 Tem 2007
53
0
Ebu Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalatü vesselam) buyurdular ki: "Peygamberlerden birini bir karınca ısırdı. O da (öfkelenerek) karıncanın yuvasının yakılmasını emretti ve yakıldı. Allah Teala Hazretleri ona şöyle vahyetti: "Seni bir karınca ısırmışken, sen tesbih eden bir ümmeti yaktın."

Buhari, Cihad 152, Bed'ü'l-Halk 14; Müslim, Selam 148, (2241); Ebu Davud, Edeb 176, (5265); Nesai, Sayd 38, (7, 210, 211).

lynn

Üye
7 Tem 2007
53
0
Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam Zülkade ayından başka bir ayda umre yapmamıştır."

lynn

Üye
7 Tem 2007
53
0
Cabir İbnu Abdillah anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam ayakta akıtmayı yasakladı. Muhammed İbnu Yezid Ebu Abdillah'ı dinledim, diyordu ki : "Ahmed İbnu Abdirrahman el-Mahzumi'yi işittim, diyordu ki: "Süfyanu's-Sevri, Hz. Aişe'den rivayet edilen "Ben Aleyhissalatu vesselam'ı ayakta akıtırken gördüm" hadisi hakkında: "Bu işi erkek, Hz. Aişe'den daha iyi bilir" dedi."

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Tekrar hoşgeldin dostum eminim mesleki alanında yardım edeceklerdir iyi forumlar dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.