Tekrardan Selam THT Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Herkese tekrardan merhaba THT ailesi Yaklaşık 1 yıl önce kendimi hacker lık alanında geliştirmek için en iyi forum olduğunu düşündüğüm için bu foruma kayıt olmuştum ama özel sebeplerden biraktim siber güvenlik alanını ve giremedim foruma. Şimdi 1 yıl aradan sonra tekrar burdayım, bilgim sıfır öğrendiğim şeyleri nerdeyse hiç hatırlamıyorum, bana tekrar nerden başlayabilirim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim değerli abilerim. Sabit konulardan biraz baktım ama kafama hala oturan şeyler yok nerden başlamalıyım sorusuna. Şimdiden iyi akşamlar iyi forumlar, yardım edenlere ve hoşgeldin mesajlarınıza şimdiden teşekkür ediyorum

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
öncelikle brute force yöntemi ile wordpress siteler hackleyerek başlamalısın, bu hem hackleme oranı yüksek olduğu için hevesini arttırır hem de bir şeyler öğrenmeni sağlar. Dork oluşturup site düşürmeye bak. Sonrasında hedef site hackleme yöntemlerini öğrenmeye çalış. Sql, Xss, vb. Sql için ise programları değil kendin ileri derecede manuel sql inj. öğrenmeni tavsiye ederim. Benim hacklediğim siteler hep çöp kutusuna taşınmış bi ara kaldırıldı hepsi o sebeple sanırım. Bu tavsiyelerimi dikkate al. Bi aralar deface team de 4 kişiydik. ;)

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Hoş geldin.

Bu konumu okuyabilirsin;

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Hoş geldin.

Bu konumu okuyabilirsin;

Teşekkür ederim okuyacağımdan emin olabilirsin bundan sonra tavsiye ettiğin bişey varmı peki şimdiden teşekkürler

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
owasp top 10 bakabilirsin
Eyw hocam kali linux kitabı var bende owasp top 10 fln acikliyo biliyosundur sende okumadım henüz işime yarar dimi bide son olarak bilgi konusunda nelere bakmalıyım, çok soru sordum kb

öncelikle brute force yöntemi ile wordpress siteler hackleyerek başlamalısın, bu hem hackleme oranı yüksek olduğu için hevesini arttırır hem de bir şeyler öğrenmeni sağlar. Dork oluşturup site düşürmeye bak. Sonrasında hedef site hackleme yöntemlerini öğrenmeye çalış. Sql, Xss, vb. Sql için ise programları değil kendin ileri derecede manuel sql inj. öğrenmeni tavsiye ederim. Benim hacklediğim siteler hep çöp kutusuna taşınmış bi ara kaldırıldı hepsi o sebeple sanırım. Bu tavsiyelerimi dikkate al. Bi aralar deface team de 4 kişiydik. ;)
Kralsın saol yorumun için

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
Aramıza tekrardan hoşgeldiniz açıklara öğrenmekle başlayabilirsiniz ondan sonra linuxe geçersiniz proglamlama dillerini öğrenebilirsiniz :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.