Telefon alacağım... yardım eder misini?

mstnbulbul

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
383
0
Ben telefonumu yenilemek istiyorum. Vodafone hattım vodafone özel acaip ekonomik Galaxy W var ayda tarifeye ek 0 lira, Galaxy S3 var diyor ne demek istiyor ? Tarifeye ek derken ne anlatmak istiyor ? Ben 600-1000 Tl arasında telefon alacağım s3 mini diyorlarda htc sony xperia felan var mı güzelinden ?

Son düzenleme:

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
sony exp S veya Son exp T bu ıkısınden bırını al . Bana sorarsan T daha ıyı cunku Guncellemeyı google verıyo ve daha hızlı 13 mp kamerası ve artılabılır hafızası var Fiyatı ise 1100 TL Galaxy S3 mını veya ace2 gerek yok

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Ordan alırsan kazıklara gelırsın en ıyıysı arastırıp hangı fırma garantılı onu bı ogren 1000 tl ye veerıyormus ben bunu gıdıp alayım deme en buyuk hata olur bıraz arastır teknolojı aceleye gelmez . Ve son olarakda S oda ıyı degıl 1000 TL ye Sony experia T onerırım

Lsafouter

Yeni üye
1 Ağu 2012
38
0
glaxy note 10.1 al gördüğüm en çok dahili hafıza onda var ve ekran çözünürlüğü çok yüksek ama telefon çok büyük , büyük istemiyosanda galaxy s3 yada xperia al. i phone sakın alma apple çok kazık resmen hem özellikleri çok düşük hemde çok pahalı samsungdan vazgeçme derim..

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Hack Platformuyla Bu Konunun Ne Alakası Var? Burası Telefon Alım Forumu Değilki Hack Forumu Konuyu OF-TOPİC'E Açmalıydın. Sorun Çözüldüyse İhbar et 1 hafta geçmiş.

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Dostum galaxy ace al şu anda ykaınımda s3 mini var benm hoşuma gitmedi kendi bir önceki telefonum samsung du hiç memnun klamadım dostum diğer markalardan bir tek apple var bilgim olan şu anda elimde kullanıyorum gayet memnunum

wave serisini önerebilirim eğer samsung düşünüyorsan

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
arkadaşım buradaki kişilere nie güveniyorsunki birisi birşey der yalan der en iyisi telefoncuya gidip rahat bilgi almak yada netten araştırmak . 2 hafta olmuş daha alamadınmı.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
3 önerim olacak...1.si Blackberry 8520 Curve.2.si Nokia N97 3.sü Samsung Galaxy Ace.Sen özelliklerini araştır iyice ve daha sonra seç

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.