Telefon alacam hangsini alayım ?

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
İyi akşamlar arkadaşlar, normal özellikte bir telefon almayı düşünüyorum. Oyun meraklısı değilim. Arada film izleyebilirim. 700-1000 TL arası bütçe ayırdım. Önerileriniz nelerdir, teşekkür ederim.

negatif332133

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
849
1
Mersin
700Tlye Lenovo k5 öneririm Piyasadaki 1500 liralık bazi telefonların 2 katı daha iyi bizzat Kendim kullanıyorum gayet memnunum bugüne kadar 1kere kastigina şahit olmadım

13 Şub 2016
99
0
Ankara
Hocam Lenovo asus general mobile gibi marka telefonlar almayın derim. Çevremde alanlar var memnun değiller. Lenovo ve Asus pc kategorisinde başarılı ama telefon sektöründe daha yeniler. LG Samsung İphone huawei gibi markalara yönelin. Aradığınız bütçeye lg g3 alınabilir. Kendim kullanıyorum tavsiye ederim. 3.5 yıldır bir sorun yaşamadım. 1200 tlye hepsiburada.com da lg g4 var. Akrabam daha yeni aldı hoşuna gitti baya.

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Casper V4 Güzeldir Ama Asusun En Son Modeli Var Suan Aklıma Gelmedi En Son Çıkan Süper Bir Özelliktir...
Ben LG K10 Kullanıyorum Cok Güzel 16 GB Hafızası Var Gelen Mesajları Ve Aramaları Sesli Okuyor....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.