Telefon Dinleme Cihazı #Stajyer Asistan Kulübü

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Bu tarz konulara bayılıyorum ya :D Birkaç ay önce esp8266 aldım wifi bağlantılarını kesiyorum dolar fırladığı için leanardo alamadım düşerse onunla birlikte bunu da alacağım çok güzel :D

fantazik22

Üye
16 Ağu 2012
127
0
İstanbul
Eline sağlık hocam. Bende wifi kesici olarak esp8266 kullanıyorum. Kurulumu biraz karışık ama internette kolaylıkla bulabilirsiniz. Fakat leonardo yazmış arkadaş o nedir tam olarak bulamadım da. Onunla neler yapılabiliyor ? Bu arada konunuz çok güzel.

Çisom

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
389
6
GirdinAklıma
istediğin kişinin frekansını tutturman birazcık zor gibi ancak program yakınındaki frekansları sana sunuyor sesinden anlarsan olabilir

Merhaba dinlemek istediğim bir kişi var biraz uzakta oturuyor oraya gitsem arabayla frekansını bulabilirmiyim ? bulursam eve dönüncede sabit kalıyormu frekansı hep dinleyebilirmiyim yani

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
ha bu arada birde replay da yapabilirsiniz mesela uzaktan kumandalı arabaları kontrol edebilir yada teknolojisi gelişmemiş yani Rolling code olmayan uzaktan kumandalı araba anahtarlarını bile kontrol edebilirsiniz.

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
ilginizi çekebilir
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=LB4bORiCzBc"]https://www.youtube.com/watch?v=LB4bORiCzBc[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.