Telefon ekranını bilgisayara yansıtın!!● Stajyer Asistan Kulübü

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye

[COLOR="White[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/Qka8l"] Buraya tıklıyarak [/URL] programımızı indiriyoruz[/COLOR]

SpOdIr.png

[COLOR="LightBlue [URL="https://tik.lat/rKSFt"] için buraya tıklayabilirsiniz.[/URL][/COLOR]
[/COLOR]

Ojd0d0.jpeg

[COLOR="Teal​

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Cidden buna Teşekkür Etmemek Forumun Ayıbı Hocam Elinize Emeğinize Sağlık Sanki Birşey Kaybediyorlar Teşekkür Edince Neyse İyi Forumlar :)

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Güzel anlatım olmuş , işe yarar bir program. Eline emeğine sağlık ;)

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Cidden buna Teşekkür Etmemek Forumun Ayıbı Hocam Elinize Emeğinize Sağlık Sanki Birşey Kaybediyorlar Teşekkür Edince Neyse İyi Forumlar :)
Sağolun ❤.
Ben teşekkür ederim. ❤.
Eline sağlık çok güzel anlatmışsın:)
Eywallah sağol ❤.
Sağolun ❤.
Eline Sağlık :trl
Sağolun ❤.
starktom Dostum Emeğine Sağlık Konu Efsane ;)
Teşekkür ederim ❤.
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;8325556' Alıntı:
Güzel anlatım, eline sağlık ++
Sağolun komutanım ❤.
Emeğine sağlık
Sağolun ❤.
Eline Sağlık Baya İyiymis :))
Eyw komutanım ❤.
Güzel anlatım olmuş , işe yarar bir program. Eline emeğine sağlık ;)
Teşekkür ederim. ❤.

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
Google eklentisi olarak gelen vysor uygulaması var usb ile bağladığınız telefonu ekranını görebiliyor telefondan yapabileceğiniz herşey oradan yapabiliyorsunuz bunu konudakini yapamayanlar bunu denesinler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.