Telefon fiyaatlarından anlayan var mı ?

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
arkadaşlar ben hep iphone kullandım şuana kadar (3gs 4 4s 5s) en son bi çılgınlık yapıp note edge aldım alamz olaydım allahın belası android ve aptal aptal takılmalar dandik store aptal içerik vs vs (samsung allah belanı versin) her neyse zaten apple fanboydum bide bu samsungu gordukce sınırım bozuluyor ben bu allahın belası telefonu 2800 tlye aldım ve takılyıor arada saka gibi her neyse ben bunuy nerde satabilirim çizik felan yok hep jelatinli kullandım ve ben bunu 2800e aldım simdi satmaya kalksam ne kadar eder ??? (note 4 edge)

dip not : samsung almayın arkadaşlar almayın abi alamyın andorid almayın.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Hepsi burada daya ilanını koy. Yada 2.el telefon alan bir yere verebilirsin. bu sektör le uğraşmış birisi olarak söylüyorum. 2200-2400 tl ye satabılırsın o fiyattan alırlar. sebebini sorarsan cihazın artık 2. el konumunda ve hat takılıp cihaz sinyal aldığı için garanti süreside devreye girmiş durumda.

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
Hepsi burada daya ilanını koy. Yada 2.el telefon alan bir yere verebilirsin. bu sektör le uğraşmış birisi olarak söylüyorum. 2200-2400 tl ye satabılırsın o fiyattan alırlar. sebebini sorarsan cihazın artık 2. el konumunda ve hat takılıp cihaz sinyal aldığı için garanti süreside devreye girmiş durumda.

çok saol abi artık yaptık bi hata çıkcak parası :RpS_cursing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.