Telefon Hakkında

8 Eyl 2016
113
0
TurkHackTeam
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.Geçen akşam top oynarken telefon cebimden asfalta düştü.(J7 2015) Elime aldım yerden ufacık bir yeri dahi çizilmemişti fakat telefon kapanmıştı.Açmaya çalıştım,bataryasını çıkardım vb.yinede telefon açılmıyor.Sadece şarja takınca batarya doluyor işareti gelip gidyor hiç durmadan.Lütfen yardım edin.Sizce ariza ne olabilir.

8 Eyl 2016
113
0
TurkHackTeam
Kardesim 1 - gecen gun konuda bana sadece bir kisi cevap verdi tersledi beni sonrada zaten ben konuya bakmadim bile
2 - Telefonumun ic ekrani patlak olsa telefon acilir bide ben simdi teli sarja takinca sarj ekrani duzgun bi sekilde gelip gidiyor.Yani benim demek istedigim acaba anakartmi yandi?

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
hani bataryayı algılayan sarı renkte teller olur ya. onlar zarar görmüş olabilir dostum sorunun donanımsal olduğu için görmeden birşey demek zor. Bence bi servise göstermelisin o sarı tellere de baktırırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.