Telefon icin Antivirüs

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
651
1
MilkyWayGlxy
Telefonum için antivürüs arıyorum fazla yer kaplamıcak

depolamaya giriyorum 400 mb boş yer var diyor fakat 3 mb bi programı indirmiyor(Yer yok diyor) lütfen yardım

Pc dende telefonu tarayabilirim fakat usb kablosuyla telefonu pc ye bapladıpımda pc telefonu görmüyor

yardımlarınızı bekliyorum

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Telefonum için antivürüs arıyorum fazla yer kaplamıcak

depolamaya giriyorum 400 mg boş yer var diyor fakat 3 mg bi programı indirmiyor(Yer yok diyor) lütfen yardım

Pc dende telefonu tarayabilirim fakat usb kablosuyla telefonu pc ye bapladıpımda pc telefonu görmüyor

yardımlarınızı bekliyorum

şimdiden teşekkürler

Merhaba, aşağıda ki uygulama işinizi fazlasıyla görecektir;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
malwarebytes tercihimdir. hem pcde hemde androidde en iyisi olduğunu düşünüyorum.cihazındaki yeterli alanı ccleaner veya clean master ile temizlemeyi dene.dosyalarım kısmına gelip boş şeyleri silmen yararlı olabilir iyi forumlar

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Söylediğim gibi 300 mb boş yer olmasına rağmen indiremiyorum...

Ayarlardan uygulamalar kısımından ilk önce bütün önbelleği temizleyin, sonra bir kaç gereksiz resim, video, oyun vb. silin biraz manuel temizlik yapın daha sonra uygulamayı yükleyin yüklediğiniz zaman zaten uygula size bütün analizi gösterecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.