Telefon Numarası İle Yer

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Öncelikle selamın aleyküm

Arkadaşlar elimde bir telefon numarası ve kişinin adı soyadı var. Bu adamın ev adresini birşeyi l'de bulabilirmiyim adam sürekli numara değiştiriyor. Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim :)

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Telefon numaransından konum bulunamıyor, kişinin Facebook adresinden konum bulmaya çalışabilirsin?

facebooktan arkadaş listesinden o kişinin soysiminde olan kişilere bak ablası ws cıkabilir araştır sor soruştur

Yorum için sağolun öncelikle :)

Dediğiniz düşünmüştüm numara ile facede aradım yok isim de yok adamın facesini yok galiba bulamadım. Numara ile başla sosyal hesap varmı diye baktım yok. Adam sık sık numara değiştirine internete numarası düşmemiş.

Bir whatsapp kullanıyor galiba numara ile :(

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Yorum için sağolun öncelikle :)

Dediğiniz düşünmüştüm numara ile facede aradım yok isim de yok adamın facesini yok galiba bulamadım. Numara ile başla sosyal hesap varmı diye baktım yok. Adam sık sık numara değiştirine internete numarası düşmemiş.

Bir whatsapp kullanıyor galiba numara ile :(

Doğru söylüyorsun Dostum ip çık farklı gösteriyor. Ki kaldıki ip adreside yok bende:(

Numarayı özelime at bakalım ( :

sametb70

Üye
4 Mar 2012
59
0
aynen isim soyisim bide elimde bi hotmail hesabı var beni dolandırmaya çalışıyo da o hotmaile ait telefon numarası lazım onu bulsak yeter anlayan varsa tabi koskoca site :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.