Telefon Numarası Onaylı Kurucu Geçme

Veysel Avdagi

Yeni üye
8 Mar 2019
9
0
https://hizliresim.com/AoNX7K

Selamün Aleyküm Değerli Türk Hack Team Üyeleri Dün 80k Bir Hesaba Girdim Hesabta Mail Yoktu İki Defa Ekledim Onayladım Derken İlk Eklediğim Maile Revert Geldi Yanlışlıkla "Secure Account Here" Butonuna Tıkladım Ve Kurucu Yedi Sosyal Mühendislik İle Kodu Almayı Denedim Ve Karşı Tarafı İkna Ettim Ancak Kodun Gittiği Numara İptal Olmuş 🤦*♂️😅 Hesap Hala Elimde Ve Kurucu da Resime Bakabilirsiniz Bu Tür Kurucuların Geçme İmkansız Diye Duyuyorum Sizce Mümkünmüdür ? Bilen Veya Yapabilen Biri Varsa Yardım Edebilir mi TEŞEKKÜRLER

Son düzenleme:

Veysel Avdagi

Yeni üye
8 Mar 2019
9
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Veysel Avdagi

Yeni üye
8 Mar 2019
9
0
Hesapta face bagladiysan buna bak https://www.turkhackteam.org/instagram/1876796-instagram-kurucu-gecme-yeni-metot.html
Baglamadiysan gitti o hesap umudu kes yada şey yap hesabi geri alma formu yolla hesap mavi tikliyse formdan alamazsin.
Daha dun 2 tane hesap kurucu yuzunden gitti delirdim :/
Hesabta Kendi Numaram Var Ancak Girdigimde Kurucu Yiyor Smdi Cektim Sahibine Kodun Gittiği Telefonu İptal Etmis facebook Yok Hesapta Girebilsem Keşke ):

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.