Telefon numarası vermeden nasıl mail açılır?

masetony

Yeni üye
30 Haz 2020
35
14
Sweden
Telefon numarası vermeden nasıl mail açabilirim sınırsız bir şekilde?
4 5 tane açıp sattım ama artık telefon numarası istiyor açamıyorum.

ZiksthemW

Haftanın Asistanı
28 Mar 2020
1,061
148
Oslo

Merhaba,

Eğer maili gmail veya farklı yerlerden açmak gibi bir zorunluluk yok ise Yandex Mail deneyebilirsiniz. Herhangi bir şekilde telefon sormuyor. Hesabı oluştururken telefon numarası istiyor fakat numara girmek yerine mail adresinizi girseniz de kabul ediyor.

Saygılarımla,
ZiksthemW

ZiksthemW

Haftanın Asistanı
28 Mar 2020
1,061
148
Oslo
hocam internette biraz araştırırsan bulursun zaten bir sürü alıcı var, telegram grupları var,
ama telefon numarası kullanmadan sınırsız mail açmayı bulamadım.

Konuyu editleyip mail sağlayıcısının hangisi olduğunu yazarsanız konu daha çok ilgi alabilir.

Eğer mail sağlayıcı GMail vs. olmak zorunda değil ise yukarıdaki yanıtıma bakabilirsiniz.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Fake numaralardan denediğim de oluyordu ama lokasyonu numaranın lokasyonu ile aynı oluyor yani TR üzerine olmuyordu fakat kullanılıyordu patlama riski de var tabiki.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Merhaba, farklı mail şirketleri mevcut örneğin,yandex mail, yahoo mail, .ru mail vb. gibi bunlar telefon onayı istemez. Gmail için mobilden açmayı deneyin PC üzerinde telno ister.

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
merhaba öncelikle pc ye bu googlede hesap açarken doğrulama faktörü 2020 başlarında geldi ve algortima ort 5 ten fazla hesap açarsan bri cihazda doğrulama istiyor bunun çözümü kesin yok ama msl telefondan deneyebilirsin yandex vsvs deneyeblirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.