Telefon Numarasından İsim Sorgulama (DEV KONU)

ByHanTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
259
2
Konu ne kadar telefon numarasından isim sorgulama olsada bu size vereceği uygulama ile (sitesi de mevcut) Whatsapp Stalk , İnstagram Beğeni Gönderme ve Sahte Numara Servisi mevcuttur. Yeni bir program olduğundan devamlı geliştirmeler olmakta...

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUNUZ!

-------NUMARADAN İSİM SORGULAMA-------

Resimde göründüğü gibi aratmak istediğiniz bir numarayı 11 haneli olarak boşluğa yazıp sorgula demeniz yeterlidir. Sosyal medya hesabı olan kişilerin telefonlarını bulma olasılığı daha yüksektir.

----------WHATSAPP STALK----------

Mantık aynı numarayı 11 haneli biçimde boşluğa yazıyoruz. Ve yazdığınız kişinin o andan itibaren giriş ve çıkış zamanları gözüküyor. Whatsapp Stalk açıkken uygulamadan çıkarsanız stalk iptal olur!

----------İNSTAGRAM BEĞENİ-----------

İnstagram kullanıcı adınızı sade bir şekilde ordaki boşluğa yazıyoruz. Ve son fotoğrafımıza 300 ile 400 arasında bir beğeni geliyor.

Not 1: Beğenilerin gelmesi için hesabın herkese açık olması gerekir aksi taktirde beğeniler gelmez!

Not 2: Her beğeni attıktan sonra 30 dk lık bir bekleme süresi vardır. Bu süreyi beklemek istemiyorsanız programı uygulama ayarlarından sıfırlayıp tekrar beğeni göderebilirsiniz.
(açığı ben buldum :D )​
----------SAHTE NUMARA SERVİSİ----------

Sitelerde telefondan doğrulamalarında kullanabileceğiniz numaralar.
Not:Whatsapp sahte numara için denenmemiştir.Deneyip olumlu yada olumsuz sonuç alan lütfen yorumda belirtsin.

----------------İNDİR----------------

------------------ÖNEMLİ NOTLAR------------------

1- Uygulama Türk İP lerine yasaklandı bunun için programa ve internet sitesine girerken VPN kullanın aksi taktirde giriş yapamazsınız!
2- Uygulama ve internet sitesine sürekli güncelleme ve geliştirme gelmektedir bu nedenle bazen kapalı olabiliyor.
3- Anlatmadığım Whatsapp tan isimsiz mesaj konusu var ücretli bir hizmet olduğu için anlatmadım. Merak edenler programın içinde gerekli olan açıklamayı bulur.

EMEĞE SAYGI TEŞEKKÜRLERİNİZİ ESİRGEMEYİN :D

Son düzenleme:

ByHanTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
259
2
Veri tabanina numaralar nasil eklendi sistem nasil calisiyor anlatirmisin biraz

herhangi bir bilgi yok ama uzun zamandır kullanıyorum beni kaydeden kişilerin hangi isimle kaydetteği gözüküyor nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama sosyal medyalarla alakalı olduğunu söyleyebilirim. Numaranı kaldırtabiliyosun bu arada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.