Telefon öneri

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Merhabalar malesef telefonumun beni bırakması sonucu yeni bir telefon almak zorunda kaliyorum 4-5 yıldır s3 mini kullaniyordum bu yüzden farklı bir sistem kullanmak istemiyorum Windows phone ve iPhone gibi. Samsung yada lg nin g serisini düşünüyorum varmi tavsiyeleriniz ?

Not: Iphone yada wp kesinlikle düşünmüyorum

Son düzenleme:

26A

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
532
0
28
Erzurum
Wp'ye hiç bulaşma derim. İphone 6 önerim. Ek olarak belirtmek istiyorum ki seçimden dolayı oluşan nedenler doların baya bir yükselmesine neden oldu. Ocak ayı ile şuan arasında 500Tl gibi bir oynama var.

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Ben wp kullanıyorum kardeşim kasma felan yaşamıyorum hiç telefondan memnunum tek sıkıntı uygulamalar yani mağzası gelişik deil ama yavaş yavaş gelişmekte :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Wp'ye hiç bulaşma derim. İphone 6 önerim. Ek olarak belirtmek istiyorum ki seçimden dolayı oluşan nedenler doların baya bir yükselmesine neden oldu. Ocak ayı ile şuan arasında 500Tl gibi bir oynama var.

Evet bilgim var fakat yeni bir telefon almak zorundayım:)
Ben wp kullanıyorum kardeşim kasma felan yaşamıyorum hiç telefondan memnunum tek sıkıntı uygulamalar yani mağzası gelişik deil ama yavaş yavaş gelişmekte :)

Wp den pek hazzetmiyorum kardeşim. Iphone dedigim gibi hiç dusunmuyorum :)

26A

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
532
0
28
Erzurum
O zaman lg3'ü (32GB) öneriyorum. :RpS_thumbup: Donanımsal olarak üst düzey bir cihaz olmasına karşın en güncel android sürümünü barındıyor. Lazerle odaklanma olayıysa mobil cihazlarda fotoğraf çekme olayına ayrı bir pencere açıyor. Bunların yanı sıraysa aykırı cihaz tasarımı güç düğmesinin arkada olmasıysa kendi başına "bende buradayım" diyor. "Knick Kode" (yanlış yazmış olabilirim.) kilit açma özelliği, aynı ekran üzerinde birden fazla arayüze geçme gibi özellikleriyse beni al diyor.

Gelelim Sony Z serisine: Bu seri deyince akla ilk olarak "Su geçirmezlik." olayı göze çarpıyor canın sıkıldıkça alıp musluğun altında yıkayabilirsin. :puah Kamera konusundaysa Lg G3 ile hemen hemen aynı düzeyde diyebiliriz. Z serinin kendine özgü "küp tasarımı" ise istemsizce beni al diyor. Yine donanımsal olarak üst düzey vede en güncel andoid sürümünü barındığını söylemeye bile gerek yok. Rutin bir Ps4'ün kullanıcısıysan oyun kolunu cihazınla senkron edip "mobil cihazda oyun oynama" olayına farklı bir boy katabilirsin. :RpS_thumbup: Ek olarak sony cihazını çok cabuk ısınan bir cihaz olduğunu belirtiyor bu kadar şeyi nasıl yazdığıma anlam veremeyip iyi forumlar diliyorum. :mml

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Sony Xperia Z3 tavsiye ederim. Yeni modelleri de çıktı ancak bence Z3 kral telefon kolay kolay ısınmaz. Su geçirmez Iphone tarzı telefonlardan farklı bir yönü muazzam güç yönetimi seçenekleri. Birçok kişi önemsemiyor ancak ben defalarca yaşadın %20 şarjın var ve çok önemli bir telefon bekliyorsun anından derdine yetişiyor. Yani bu modda elinde hem akıllı telefon şarj ihtiyacında da takos 3310 oluyor...

klankil1

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
859
18
Trabzon
Dostum sana tavsiyem samsung dan uzak dur para tuzağı :) alacaksan lg g3 - lg g4 - sony xperia z3 bunlardan birini almanı tavsiye ederim eğer fazla param yok dersen lg g2 de alabilirsin lg g serisi sağlamdır ;)

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kendim de kullanıyorum ve çok memnunum lg g3 öneririm. Fiyat-Performans bakımından çok iyi bir telefon ayriaten eğer kamerası biraz daha iyi olsun dersen lg g4 al ancak kamera konusunda g3 de çok iyi ben diğer telefonlarla kıyasladığımda sony hariç kamerası diğerlerinden üstün. (DİĞERLERİNDEN KASIT AYNI YIL ÇIKANLAR ARASINDA)

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Bence artık samsungun piyasası bitti,LG G4 alabilirsin,yada T60 alabilirsin oda yeni çıktı şuanda ben T50 kullanıyorum çok memnunum şahsen,en başta dediğim gibi artık samsung piyasası bitik tavsiye etmiyorum ben

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
G2-G3 arasinda kamera harici bir fark varmi ? Bütçe aralığım 1000-1700 civarı düşünüyorum. Benim için önemli sorunlardan biri çok nemli bir yerde yaşadığım için sarj soketi biraz sıkıntılı malesef. Sürekli ter ve nem yüzünden bozulma yapıyor soket. Bu konuda tercübesi olan varmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.