telefon önerirseniz dualarımız sizinle :D :D

Blade9

Üye
27 Eki 2012
117
0
benim yenitelefona ihtiyacım var yardım edebilirmisiniz geçenlerde telefonum bozuldu ekranı kaydı herşey birbirine giriyo eskidide zaten yeniini alıyım dedim bi kaç arkadaşım general mobile discovery al falan diyolar bilmiyorum emin olamıyorum kasar mı kasmaz mı diye 2000 liralıkta telefon önermeyin 1000-1500 civarı olabilir ilgilenenler için şimdiden teşekkür ederim

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
kaç defa dicem ;
teledonda
bilgisayarda
ve diğer elektronik cihazlarda Apple iddetle tavsiye ederim.
ben sana 2500 tl lik telefon önermiyorum Apple markasını öneriyorum.
ben sana gidipte Iphone 5S al demiyorum
Iphone 4 ve ya Iphone 4S iyidir kalitelidir üstelik 4S 1500 TL

Blade9

Üye
27 Eki 2012
117
0
ya bana şeyleride söyleyebilirsini telefon alırken nelere dikkat etmem lazım hangi özelliklerin kesin olması lazım 1 kesin kasmasın 2 kaliteli tesim çeksin istiyorum

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
yapıştır s4 miniyi abi :D samsung tan şaşma ben s3 kullanıyorum oyun oynamayı seven birisiyim sadece sarjda takılı oyun oynarken kasma yapıyor biraz yada uzun süre oyun oynayınca sarj konusunda akıllı telefonların hepsi sıkıntılı zaten çözümü içinde 2 batarya kullanıyorum ben gayet te rahat ve pratik bir çözüm

facker70

Katılımcı Üye
18 Nis 2010
489
1
Karaman
Ne için kullanacaksın o kilit nokta. Bence İphone a sırf stabil diye para vermek sacma. Eğer iş için kullanılacaksa lumia serisi daha mantıklı bir tercih olur pişman olmassın hocam cok stabil telefonlar. iphone ile yarışır. Uygulaması zayıf. oyun şimdilik yok piyasada yeni market zayıf.
Android dersen belli süre sonra kasar Fiyat performans için GM discovery.
Eğer imkanın varsa yury dışından getirmek gibi Çin piyasası çok hesaplı ve kalıtelıleri de var. MTK6589T ve üstü model olsun 2 gb ram olsun gözün kapalı al.
Android alacaksan Dikkat etmen gereken noktalar:

Micro sd destek kesinlikle olmalı. ne için kullanacagını bilmedigim için tavsiye veremiyorum.
gorilla glas. İşlemci cekirdek hız vs vs uzar gider. Hayırlı Olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.