Telefon önerisi?

ahmethanxd

Üye
31 Ocak 2016
105
0
İstanbul
Herkese iyi akşamlar ben 2000-2500 lira civarı bir telefon arıyorum, sizinde önerilerinizi almak istedim.Hem görünüş olarak hemde performans olarak hangi telefonu önerirsiniz😂

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Önermediğimi söyliyeyim;General Mobile Önermem,

HACKSK

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,112
0
~keylogger~
iPhone'nun güzel telefonları var kendi parçalarını yazılımlarını vs. Kendi üretiyor ama Apple şirketini sevmediğim için iPhone yi sevmiyorum HTC tavsiye ederim.

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
androidin ham maddesi nexus yada google pixel al bunlar ileride en çok değerlenicek telefonlar olucak güncelleme varmı diye bekleyen samsunglara bin basar

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
iPhone'a yaklaşmamanı, alacaksan HTC yada Sony gibi markalardan almanı öneririm. Sony Xperia Z5 Premium'a bir bakmanı tavsiye ederim. Gerek yazılım bakımından, gerek kamera bakımından, gerek teknik özellik bakımından aynı fiyattaki birçok telefonu tokat delisi yapıyor.

leonreino

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
869
0
Turin
Asus Zenfone 2 den yazıyorum şuan. Asus şirketinin herhangi bir sorununu görmedim. Zen2 yi Türkiye ye geldiğinden beri kulanıyorum sapasağlam telefon.
Son olarak Asus Zenfone 3 (Deluxe) öneririm fakat şuan vodafone destekli olarak geldi Türkiye ye, eğer bunu alacaksan az beklemen lazım.

Asus Zenfone 3

b0ir

Yeni üye
5 Haz 2016
4
0
IPhone SE serisi işlemcisi olarak IPhone 6 ya yakın fakat görüntü olarak IPhone 5 e benziyor diye biliyorum ve fiyatı 2000tl civarı,arkadaşım aldı memnun öneririm :)

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
Benim sana önerim NOTE 4 olacak bizzat kullandım ve fiyatı sana göre uygun ve donma kasma vb gibi sorunları hiç yaşamadım servise göndermene gerek kalmayacaktır kendi bir arızaa çıkarmaz ve kamerası ve oyun performansıda çok iyi bir çok uygulamayıda kullanabilirsin tüm yeniliklere açık bi telefon bi üst sürümü note 5 sıkıntı yaratabiliryormuş bizzat kullanamdıgım için bişey diyemiyorum ama piyasadaki en güzel telefonlardan biridir note 4 suan 1600 1700 e bile bulabilrisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.