Telefon önerisi

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Merhaba,

Maximum ne kadar bütçeniz var? Telefonu ağırlıklı olarak ne için kullanacaksınız ?

Şunları da eklerseniz hem yardımcı olmamız kolaylaşır, hem de senin işin kolaylaşır.

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Su gecirmezligi beni olumlu düşündürüyor hfz sıkıntı dediğin gibi

su geçirmez evet bir çok kez yıkamışlığım var ama sony serilerinin bir çoğunda su geçirmezlik sertifikası var şuan kullanmış olduğum z5 de aynı şekilde su geçirmiyor kirlendikçe yıkıyorum
ama dediğim gibi hafıza sorun değil deme zaten bır kısmını telefon kendisi alıyor hafıza kartı takıp yüklü uygulamaların bir kısmını aktarıyorsun lakin bana yetersiz geliyordu önermem yani fiyatları şu aralar makul ama pişman olma

DWTCN

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
361
0
Teşekkürler hocam ikisinin artı ozeellikeri nelerdir bu arada düşünüyorum yln olmasin

İPhone daha kapalı bir cihaz hafıza ve hack işlemleri için ama android daha serbest iphone artıları oyun ve kamera
Şayet Samsungda iyi bu konuda ama daha hızlı bozulabiliryor
Samsung artıları serbest telefon hafıza arttılabiliyor ve istediğin kadar aksesuar kullanabiliyorsun vb.

12 Şub 2019
131
0
Bileyim...
İPhone daha kapalı bir cihaz hafıza ve hack işlemleri için ama android daha serbest iphone artıları oyun ve kamera
Samsung artıları serbest telefon hafıza arttılabiliyor ve istediğin kadar aksesuar kullanabiliyorsun vb.

Müthişsin hoocm teşekkür ederim :cool

12 Şub 2019
131
0
Bileyim...
Bence Samsung yada iPhone alabilirsin ama serbest kullancaksan kesinlikle Samsung al.
Teşekkürler hocam ikisinin artı ozeellikeri nelerdir bu arada düşünüyorum yln olmasin

Yıllardır sony kullanırım memnuniyet açısından 10 puan veririm

Bilader de m4 aqua vardı onun hakkında ne dersin ?

Kendim Samsung Kullanıcısıyım Ama İos'tan gerisi yalan

Samsungla ioosu krsilastirsan ne dersin

Oyun için LG serisi program,kamera acisindan J7 kullanislidir.

Teşekkürler hocam j7 performans nsil

Merhaba,

Maximum ne kadar bütçeniz var? Telefonu ağırlıklı olarak ne için kullanacaksınız ?

Şunları da eklerseniz hem yardımcı olmamız kolaylaşır, hem de senin işin kolaylaşır.

1500 TL butcem var telefonu herşey için kullancam

su geçirmez evet bir çok kez yıkamışlığım var ama sony serilerinin bir çoğunda su geçirmezlik sertifikası var şuan kullanmış olduğum z5 de aynı şekilde su geçirmiyor kirlendikçe yıkıyorum
ama dediğim gibi hafıza sorun değil deme zaten bır kısmını telefon kendisi alıyor hafıza kartı takıp yüklü uygulamaların bir kısmını aktarıyorsun lakin bana yetersiz geliyordu önermem yani fiyatları şu aralar makul ama pişman olma

Eyw Reis Teşekkür ederim :mahcup:

Müthişsin hoocm teşekkür ederim

O zaman xiomi yada samsung al
Tabiki telefonu sen kullanıcaksın

Teşekkürler vaktini aldım bilgilerini degrlendircem

Teşekkür ederim sağol .
Ama şuna dikkat et kararı sen ver sonra mutsuz olursun.

Tmmdir merk etme :cool:cool:eek:isbende

Moderatör tarafında düzenlendi:

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
G5 var bende sıkıntısı yok performans yerinde kamersı gayet iyi sanırım 1500e bulabilirsin tavsiye ederim 4 gb lpddr4 ram sd821 gayet iyi sonuçta amiral gemisiydi lgnin gayet rahat herşeyi yapabilirsin

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Eğer Bütçen Düşükse Xiaomi,General Mobile
Ortaysa Samsung
Eğer Elinde Büyük Bir Miktar Para Varsa İPhone

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.