Telefon önerisi

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Merhabalar yeni telefon almayı düşünüyorum fakat cok kararsız kaldım 3000-3500 arasında önereceğiniz bir telefon varmıdır pek ağır oyunlar oynamıyorum fotoğraf iyi çekmesi önemli daha çok bataryası yüksek olsun hızlı şarj olsun.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Xiaomi mi 9t arka kamerası çok güzel çekim yapıyor ig den istersen fotoğraflarımı gösterebilirim burdan yazması yasak
Şarjı çok uzun süre gidiyor
Hiç bir oyunda gram kasma gram donma olmaz
Dış görünüşü çok hoş
Sosyal medyada dolanırken ya da telefonla ilgili başka bir şey yaparken çok eğlenirsin ön ekran tam ekran olduğu için
Renkleri renk uyumu çok muhteşem
Bu telefondan sonra elime aldığım birçok telefon iPhone 8plus dahil oyuncak gibi geldi

Telefonu almayı cidden düşünürsen her türlü merak ettiğin falan bir şey olursa özelden de yazabilirsin

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Xiaomi mi 9t arka kamerası çok güzel çekim yapıyor ig den istersen fotoğraflarımı gösterebilirim burdan yazması yasak
Şarjı çok uzun süre gidiyor
Hiç bir oyunda gram kasma gram donma olmaz
Dış görünüşü çok hoş
Sosyal medyada dolanırken ya da telefonla ilgili başka bir şey yaparken çok eğlenirsin ön ekran tam ekran olduğu için
Renkleri renk uyumu çok muhteşem
Bu telefondan sonra elime aldığım birçok telefon iPhone 8plus dahil oyuncak gibi geldi

Telefonu almayı cidden düşünürsen her türlü merak ettiğin falan bir şey olursa özelden de yazabilirsin

tavsiyen için teşekkür ederim bu telefonu almayı düşündüm fakat 2019 yapımı olmasından dolayı pek istemedim karşılaştırma sitelerinde baktığıma göre note 9pro aynı fiyata daha iyi geldi bilginiz varsa note9 hakkında öprenmek isterim

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
tavsiyen için teşekkür ederim bu telefonu almayı düşündüm fakat 2019 yapımı olmasından dolayı pek istemedim karşılaştırma sitelerinde baktığıma göre note 9pro aynı fiyata daha iyi geldi bilginiz varsa note9 hakkında öprenmek isterim

Note 9un arka kamera duruşu itici duruyor onun dışında özellik olarak pek fark yok note 9 proyu kullanmadım fakat note 8 proyu yakın arkadaşım aldı mi9t yi ben aldım karşılaştırma yaptık note 8 pro sadece ön kamerada daha iyiydi gerisi karsilastirilmayacak kadar mi9t nin daha iyiydi arkadaşım pişman oldu sende pişman olma derim tabi 8 ile 9 arasında fark var mıdır varsa ne kadar vardır bilemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.