telefon oyunu yapmak ıcın ne kullanmalıyım

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
Evet arkadaslar benım kafamda kucuk sacma bır oyun projesı var. zor bı oyun degıl Aa tarzı bır oyun bu oyunu kendım tasarlayıp yapmak ıstıyorum ve bılgısayardan anlamıyorum yanı ılgı duymadım ama bu oyun olayına ılgım var ve yetenegım var bılgısayara kendım yonelmedım.

baskasına yaptırmaya calıssam ıstedıgım gıbı olmayacak kendım ogrenıp yapmak ıstıyorum vakıt sıkıntım yok hangı programları kullanmalıyım kod yazmak ıcın nasıl yapbılrıım yardımlarınızı beklıyorum veya ogrenebılecegım bır sıte verırsenız yanı ben hıc bılmedııgm dunyaya gırdım ve hanı olayı hıc bılmıyorum ipin başını versenız yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.