Telefon şarj sorunu

oguzhan0

Üye
22 Nis 2016
123
0
Antalya
Merhaba arkadaşlar samsung galaxy grand prime telefonum var telefonum rootlu dün itibari ile telefon açıkken şarj cihazını taktığımda telefon şarj olmamaya başladı ancak kapatıp ardından şarj cihazını takıp açarsam şarj oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
rootla alakası olamamlı. Şarj aletini uç kısında 3'lü yol vardır kontrol et. En basitinden başka bi şarj aleti ile dene sorun veriyorsa telefon girişinde sorun olabilir kontrol ettir bataryayıda kontrol ettir.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
İphone 5Slerde sık karşılaşılan bir durum
Telefona veya tablete sahipseniz ve sahip olduğunuz cihaz açıkken şarj olmuyor fakat kapalıyken şarj oluyorsa düşündüğünüz gibi yazılımsal bir sorundan kaynaklanmamaktadır. Cihazınızı sıfırladığınızda dahi çözüm yolu olmayacaktır.

Cihazınızın sorunu şarj soketinizin kablolarda pin sıkıntısı oluşmuştur. Cihazınızın garanti var ise garantiye gönderebilirsiniz.

kaanunal1467

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
272
0
Şarz Entegren Bozulmuş Büyük İhtimal Kardeşim Benim De Eski Gm Discovery 1 Vardı Entegresi Bozulmuş Telefonu Ne Kadar Şarzda Tutsam da 1 yada 2 şarz oluyodu şarzdan çıkarttığım an kapanıyo telefon Bayiye Götürdüm Entegresi Bozulmuş 60 lira Ücret'le Yaptırmıştım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.