Telefon sarji hizli bitiyor

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
Selamun aleykum telefonun sarji cok hizli bitiyor yardim edin program onermeyin denedim bataya orjinal 10 dakika oyun oynasam %15 sarj gidiyor yardim lutfen

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
şmidi bile yazı yazarken şarj %73tü şimdi ise %68e düşmüş kendiliğinden de düşüyor 15 dakiakda falan %1 gidiyor mesela bu böyle olmuyor dayanmıyor 1 gün değil 1 saat zor dayanıyor yahu batarya 2540 mh bu arada telefonun markasıda lg g3 beat

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
telefona daha yeni format attım zaten telefonun markasını belirttim lg g3 beat ''d723'' diye geçiyor yani telefonda gereksiz uygulama yok ama telefon ısınma oluyor elbet ısınıyor ama çok fazla gidiyor mesela dün film izledim 1 saat 40 dakikalık %30 gitmiş bana göre fazla gibi geldi film izlerken bile ısınıyor 360p de izledim birde aşırı sarj gidiyor anlıyacağınız kendi kendi kendinede şarj gidiyor oyun oynarken 10 dakika oynasam %15 gidiyor yani bir çözüm bulmam lazım bataryası orjinal temiz bataryada sorun olacağını sanmam yeni gibi çünkü çok kullanılmadı

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
Bataryanız ölmüş. Yeni batarya alın

neden bu kadar eminsiniz batarya ölmüş diyecek kadar ? batarya eski sayılmaz batarya zaten ölü olsa anlarım sadece hızlı gidiyor bunun çözümünü arıyorum çünkü batarya şişmemiş odluğu gibi sapa sağlam sarj olurkende hızlı oluyor denebilir 2 saate yakın civarda 2 saat olmadan %100 oluyor denebilirşarj %100 deykende en az bi 15 dakika oynamam gerek şarjın gitmesi için %100 olduğunda şarj kolay koaly gitmiyor ama %99 a indiğinde şarj çok hızlı iniyor

TheSparrow

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
802
0
57. ALAY
Aleyküm selam. Benim sorunum daha kötüydü şarjım %70 olunca telefon kapanıyor,tekrar açtığımda şarj %0 oluyordu. Bataryam şişmiş gibiydi gidip orjinal batarya aldım sorunum hallodu. Seninde bataryanda şişme felan olabilir, batarya ölmüş olabilir. En iyisi yeni batarya al sorun hallolmaz ise servise götür derim.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
neden bu kadar eminsiniz batarya ölmüş diyecek kadar ? batarya eski sayılmaz batarya zaten ölü olsa anlarım sadece hızlı gidiyor bunun çözümünü arıyorum çünkü batarya şişmemiş odluğu gibi sapa sağlam sarj olurkende hızlı oluyor denebilir 2 saate yakın civarda 2 saat olmadan %100 oluyor denebilirşarj %100 deykende en az bi 15 dakika oynamam gerek şarjın gitmesi için %100 olduğunda şarj kolay koaly gitmiyor ama %99 a indiğinde şarj çok hızlı iniyor

Eğer batarya ölü değilse göstergesel bir sorundur. Yani aslında şarj bitmiyor ama telefon bitti sanıyor. Tabi bataryanın ölmüş olma ihtimali var. Batarya ölünce illa şişecek diye bir şart yok

yusufay64

Üye
24 Eki 2015
90
0
Eğer batarya ölü değilse göstergesel bir sorundur. Yani aslında şarj bitmiyor ama telefon bitti sanıyor. Tabi bataryanın ölmüş olma ihtimali var. Batarya ölünce illa şişecek diye bir şart yok

hm anladım yeni batarya alıp denerim olmadı ya çünkü bu durum çok bıktı beni günde 50 defa sarja sokuyorum resmen telefonun ekran kırıktı onu yaptırdım abimde kullandı bu telefonu abimde böyle hızlı gitme sorunu yoktu ben bakayım dedim format falanda attım tabi telefon falan hızlı gitmeye başladı abimde hızlı şarj gitme gibi durum yoktu sabah 8 gece 20.00 kadar falan telefonla konuşuyordu telefon sağlamdı ben alayım dedim fotmat falan attım şarj hızlı gidiyor neyse çok yazdım tavsiyeleriniz için sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.