Donanım Telefon Şarjı

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Sa , 5000mAh Bataryası Olan Bir Telefon ( Oyun,Youtube,Netflix,Google Dolaşma ) Bu Durumda Ne Kadar Şarj Yer Veya Ne Kadar Sarjz Gider

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
124
3
xD
Telefonun markasına göre değişir. Ram'ı sağlamsa mesela 3000 mah 5000 mahlı kötü ramlı telefona göre daha dayanıklı olır

Edit : telefon iyi gibi. Tavsiye edebilirim.

Son düzenleme:

Kotlin

Yeni üye
24 Ocak 2019
34
0
Sa , 5000mAh Bataryası Olan Bir Telefon ( Oyun,Youtube,Netflix,Google Dolaşma ) Bu Durumda Ne Kadar Şarj Yer Veya Ne Kadar Sarjz Gider

Bütçenizin üzerine biraz daha koyabiliyorsanız, Samsung Galaxy M20 yerine Asus ZenFone 5 almanızı tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Parmak izi okuyucusu, yüz tanıma özelliği ve çift kamerası mevcut. Ayrıca çentikli ekran tasarımına sahip. Oyun performansı çok iyi, incelemelerine bakabilirsiniz. Telefon elimden düşmemesine rağmen şarjı tüm gün gidiyor hatta ertesi güne bile şarjı kalıyor bazı günlerde.

5000mAh batarya konusuna gelince de, o telefonun sistem özelliklerine göre değişir. Örneğin çok iyi bir işlemci daha fazla şarj yiyecektir doğal olarak. Oynadığınız oyun, izlediğiniz videonun çözünürlüğüne kadar her şey bir etken ve hepsini ayrı ayrı incelemek gerekiyor.
mAh değerine göre bir şey söylemek yanlış olur.
Batarya performansını görmek için incelemesini yapan YouTube kanallarına göz atabilirsiniz.
İyi forumlar :)

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba değerli üyemiz,

11 saat video oynatma ve webde gezinme, 125 saat müzik oynatma vb. faaliyetler yapabilirsiniz. Buna ek olarak batarya tasarruf modu varsa da bu sürelerde artış olabilir.

Son düzenleme:

es26es999

Üye
30 Haz 2018
196
0
Eskişehir
İnternet dolaşım ve oyun sarj düşmanı diyebiliriz fakat batarydoctor ile uzun saatler kullanabilirsiniz

Telefon tavsiyem ise samsung para düşmanı bir firmanıdır küçük bir düşme direk ekran gider 300-500 tl zarar ve uzun ömürlü cihaz degildir onun yerine iphone 6s-7 serisni tavsiye ederim

edit:6s kullanıcısıyım

GoDCrueL

Üye
8 Eki 2007
68
0
Samsungda ısınma problemleri çok oluyor. Üst modellerde bu var mı bilmiyorum. Ama xiaomi telefonlarına bakmanını öneririm performansları ve şarj ömzü gayet iyi. Yakın zamanda xiaomi ve huawei markaları piyasayı eline alacak. Redmi 5 plus kullanıyorum şarj etmeyi unuttum. Redmi 5 plus iphone 7 plus ile aynı özelliklerdedir. Biraz araştırma yapınca xiaomi ilgini çekeceğini düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.