Telefon Seçimi

25 Haz 2016
53
0
I ♥ TR
Arkadaşlar, bayağı bi araştırdım. Kendime uygun 2 telefon buldum. Ama hangisini seçeceğim konusunda kararsızım. Bu konu hakkında sizlerin fikrini almak istiyorum, siz olsanız hangisini seçerdiniz?

•Huawei P9 Lite (2016)
•Turkcell T80

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Huawei P9 Lite 2017 Al Bence. Hepsiburadada Ürüne 2-3 Gün Ard Arda Bakınca Kampanya Yapıyolar Satıcısı Hepsiburadaysa Ve 1100 Tlye Falan Düşüyor.

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,276
168
93
root@kali:~#
Dostum huawei güncellik bakımından ve custom rom için daha uygun olur. Operatör telefonları alınca reklam uygulamaları olur eski samsung cihazlardaki gibi ve boş yer kaplar. Kaldırmak için rootlaman gerekir falan uğraşır durursun.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Merhaba operatör telefonu almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum Çünkü operatör telefonları herhangi bir yazılım desteğine sahip değildir Bu nedenle cihazlarınızı güvenlik güncelleştirmesi gelmeyecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.