Telefon sıfırlama

lllsteelll

Üye
29 Mar 2020
81
7
Istanbul
Öncelikle selamlar. Kısa süre önce kardeşimin arkadaşı kardeşime eski telefonunu hediye etti kullansın diye (iphone 6s) ama apple hesap şifresini hatırlamıyor. Bende şifre için amcasını birkaç kez aradığımda adam pek uğraşmak istemedi. İtunes dan sıfırlamayı denedim ama telefon tamamen kilitlendi açılması için hesap şifresi istiyor. Bu telefonu nasıl sıfırlayıp kullanılabilir hale getirebilirim yardımcı olabilecek birisi var mı?

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
701
8
844
23
İYİ FORUMLAR. TAM YARDIMCI OLAMAYACAĞIM AMA İPHONE KİLİT ŞİFRESİNİ UNUTTUKLARINDA YAPTILARI RESET YÖNTEMİ VAR ONU DENEDİNİZ Mİ? UMARIM EN YAKIN ZAMANDA ÇÖZÜM BULURSUNUZ...

lllsteelll

Üye
29 Mar 2020
81
7
Istanbul
İYİ FORUMLAR. TAM YARDIMCI OLAMAYACAĞIM AMA İPHONE KİLİT ŞİFRESİNİ UNUTTUKLARINDA YAPTILARI RESET YÖNTEMİ VAR ONU DENEDİNİZ Mİ? UMARIM EN YAKIN ZAMANDA ÇÖZÜM BULURSUNUZ...
Tam olarak onu yaptım kilit şifresini biliyodum artık kilit ekranı da gelmiyor sadece apple aktifleştirmek için hesap bilgilerini istiyor. Yine de teşekkürler

SkyRest

Katılımcı Üye
15 May 2016
399
17
241
25
MEDUSA
Öncelikle selamlar. Kısa süre önce kardeşimin arkadaşı kardeşime eski telefonunu hediye etti kullansın diye (iphone 6s) ama apple hesap şifresini hatırlamıyor. Bende şifre için amcasını birkaç kez aradığımda adam pek uğraşmak istemedi. İtunes dan sıfırlamayı denedim ama telefon tamamen kilitlendi açılması için hesap şifresi istiyor. Bu telefonu nasıl sıfırlayıp kullanılabilir hale getirebilirim yardımcı olabilecek birisi var mı?
Cihazın faturası duruyorsa müşteri hizmetleri hallediyor 12 gün bekleme süresi oluyor gerçi, farklı yolları da var tabiki bilgisayar yardımı ile ROM atılabilir

Sharquteria

Yeni üye
26 Nis 2022
4
3
Bunu dener misin

Gerekli açıklama metni aşağıda ;

Dr Fone telefonların kilidini açabiliyor mu?
Aynı zamanda basit bir uygulamadır ve Android telefonlar için de çalışır. Dr. Fone - Ekran Kilidi Açma sayesinde Android telefonun kilidinin nasıl açılacağı artık zor bir soru değil. Sadece iOS cihazının bilgisayara kabloyla (Mac veya Windows) bağlanması ve kilit açma seçeneğini seçmemiz gerekiyor.Umarım işini görür dostum

cloz

Üye
28 May 2022
195
100
istediğin gibi sıfırla iTunes sifresi ister. Çok sifreyi denediyseniz bi hata vericek tam hatırlamıyorum. Sorunu YouTube yazın bilgisayar yardımı ile açılıyor yeni iTunes oluşturuyorsun iyi forumlar

lllsteelll

Üye
29 Mar 2020
81
7
Istanbul
İPhonenumu bul açık mı kapalı mı
açık

istediğin gibi sıfırla iTunes sifresi ister. Çok sifreyi denediyseniz bi hata vericek tam hatırlamıyorum. Sorunu YouTube yazın bilgisayar yardımı ile açılıyor yeni iTunes oluşturuyorsun iyi forumlar
şifreyi hiç denemedi sahibi hatırlamadığını söyledi ben de zorlamadım

iTunes hesabını silip bilgisayar üzerinden yenisini açıcaksın hatırlamıyorum ama kolay değildi yaptığım zaman
güvenlik nedeniyle şifre girmeden hiçbirşey silinmiyor telefondan teşekkürler yine de rom atıcam direkt

örnek vermem gerekirse , binevi işletim sistemi gibi düşünebilirsin bu link e göz atabilirsiniz IPHONE Temiz Rom yükleme iyi forumlar dilerim
biraz önce kontrol ettiğimde iphone umu bul açıksa olmaz yazısını gördüm başka yöntemi yok mudur?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.