Telefon şifresi nasıl kırılır

29 Nis 2022
58
10
Merhaba THT Ailem,
Benim Telefon maalesef rahmetli oldu ve ben eski dedemin telefonu aldim Galaxy A50 ve kötu olan sifre var dedem de bilmiyor
Sifre modeli sifre yani bir kare yada X filan olabilir
Denedim olmadi
Belki sizin bildiniz hack methode varmi
Telefomu sifirlamaya calisdim olmadi google hesap istiyor
Lütfen yardim edin

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,221
1,218
Amsterdam
Merhaba THT Ailem,
Benim Telefon maalesef rahmetli oldu ve ben eski dedemin telefonu aldim Galaxy A50 ve kötu olan sifre var dedem de bilmiyor
Denedim olmadi
Lütfen yardim edin
Merhaba,

Bazı yöntemler şunlar:

1. Telefonunuza Hard Reset Atabilirsiniz. Bütün herşey sıfırlanacaktır.
  2. Android Multi Tools aracılığıyla usb ile bilgisayarınıza bağlayıp işlem yapmaya çalışabilirsiniz.

Umarım yardımcı olur.
Geçmiş olsun.
İyi Forumlar!

awesofc

Katılımcı Üye
18 Tem 2021
648
341
25
sanal ortam :)
Merhaba THT Ailem,
Denedim olmadi
Lütfen yardim edin
google frp bypass yapabilirsiniz bu şekilde bir daha istemicektir
burdaki yt sizlere yardımcı olacaktır yardımcı olduysam çözüm olarak işaretlersiniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.