telefon şifresini unuttum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SubZerro

Üye
9 Eyl 2012
137
0
Bende yeni bir telefon var samsung'un ben ona 5-6 ay önce sim kilidi koymuştuum hani olurda kaybederim kimse kullanamasın diye sonra baya bi zaman geçti eski telefonumu yaptırdım fakat şimdi bu samsung'u babam kullanmak istiyor ama şifreyi unuttugum için kullanamıyor telefona format attım 5-10 kez olmadı telefoncuya gotürdüm android formatı atılıcak dedi hala araştırıyorum yani benim amacım şu para sorun değil para verip açtırırm fakat bi burda arastırma yapmadan goturmuyorum bir yere telefonun sim kilidi nasıl kırabilirim bunu öğrenmek istiyorum yardım edicek arkadaşlar varsa lütfen yardım etsinler şimdiden teşekkürler.

enkanet

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
877
0
Aynen Kardeş Sonra Bozarsın Felan Sen Onu Bi Telefoncuya Gotür. Cünkü Bu Android Formatı Kolay Bişey Değil Çok Zor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.